Zlín – Chomutov 4:0 (kon.) | Sparta – Kladno 4:1 (kon.) | Liberec – Třinec 3:4 (0:1 po s.n.)
Slavia – HC Plzeň 1:4 (kon.) | Č. Budějovice – Pardubice 3:4 (kon.) | Jihlava – Kometa Brno 1:4 (kon.)
HC Motor České Budějovice
3:4 (1:1, 2:0, 0:3)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 05.09.2014, 18:00DHL Extraliga juniorů

Tragická třetina pro domácí a snová pro hosty. Východočechům padlo do branky skoro vše na co sáhli. Navíc jim Budějovičtí pomohli dvojnásobným vyloučením. Hosté tak trochu nespravedlivě berou všechny body, ale počkali si na své šance a dokázali je využít. Z Budvar arény přeji hezký večer. (20:08:40)

60:00

59:47
    Hosté vyhazují a tím je o zápasu rozhodnuto.

59:28
    Kváča je z branky a domácí hrají 6/4.

59:22
    Další puk, který Jihočeši sami posílají z útočného pásma. Teď se jim opravdu nedaří.

58:52
    Zbrklá rozehrávka Luboše Roba a je z toho zakázané uvolnění.

58:37
    Hosté se osvobozují.

58:20
    Trenér Trummer si bere oddechový čas na poradu. Mužstvo se musí připravit na poslední šanci. Kváča se zatím vrací do branky.

58:11
    Jihočeši se snaží, kombinují v útočné třetině, ale nestřílejí a tak těžkou mohou vyrovnat.

57:21
    Daniel Voženílek (PCE) – 2 minuty – zdržování hry – 5/4.

57:09
    Domácí jsou viditelně šokovaní a budou muset sebrat všechny svoje síly na vyrovnání. Pardubičtí jsou naopak na koni a budou spíše kouskovat hru.

56:06
    Pardubice právě vstřelily branku!
    JAN ŠČOTKA vybojoval svoji důrazností puk, obešel obránce a šel sám na branku. Napodruhé se mu povedlo dostat puk do branky a obrátit tak výsledek zápasu.

55:26
    Pardubičtí využili chyb domácích v rozehrávce a drží puk před Kváčou.

54:08
    Jihočeši mají opět více ze hry, ale do velkých šancí je hosté nepouštějí.

53:28
    Dominik Točík se nacpal před Vejmelku, ale ten si tyčku dobře utěsnil.

53:21
    Hra se ještě zrychlila a obě mužstva chtějí vyhrát za tři body.

52:40
    Radek Prokeš zavezl puk do útočného pásma, ale tam o něj hned přišel.

52:00
    Tomáš Pipek vystřelil, ale jeho tvrdá rána končí v lapačce domácího brankáře.

50:57
    Václav Pašek střílí těsně nad.

Miroslav Mayer

Branky a nahrávky: 20. Prokeš (Marek, Rob), 28. Prokeš (Rob, Šuhaj), 39. Prokeš (Marek) – 11. Velinský (Panna), 44. Voženílek (Ščotka), 49. Ščotka (M., Krajňák), 57. Ščotka

HC Motor České Budějovice: Kváča (Kadlec) – Hanus, Kadlec, Malovec, Matoušek, Břečka, Klinecký, Kutiš – Prokeš, Ruda, Šuhaj, Marek, Točík, Bílek, Vácha, Březina, Rob, Koupal, Pašek, Suchánek.
    HC Dynamo Pardubice: Vejmelka(Husár) – Vácha, Franc, Procházka, Adam, Nedbal, Ščotka – Procházka M.,Vyskočil, Velinský, Bohuněk, Kusý, Hlaváček, Voženílek, Pipek, Kysela, Krajňák, Panna, Veselý.