Vålerenga – Zürich 2:3 (kon.) | Färjestad – Vienna Capitals 1:2 (2:3 po s.n.) | Mannheim – Växjö 1:2 (kon.)
Skellefteå – Krefeld 4:0 (kon.) | SaiPa – Ingolstadt 5:2 (kon.) | IFK Helsinky – SønderjyskE 10:1 (kon.)
Bern – Tappara 4:3 (2:1 po s.n.) | Košice – Liberec 4:3 (kon.) | Stavanger – Třinec 2:3 (kon.)
Briançon – Ženeva 2:7 (kon.) | Fribourg – Zlín 3:2 (2:0 po s.n.) | Zug – Vítkovice 3:2 (kon.)
Sparta – Kuopio 2:3 (kon.)
HC Košice
4:3 (0:1, 3:2, 1:0)
Bílí Tygři Liberec
Sobota 06.09.2014, 17:30 • Steel Arena Košice • Hokejová Liga mistrů

57:26
    Lašák byl pryč z brány a právě v tento moment došlo na další faul košického hráče. Domácí tak jdou do tří.

55:40
    Již při hře v plném počtu uháněl jeden z košických hráčů do protiútoku, no nakonec právě Košice dostávají trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Naskakující hokejista byl totiž šestým na ledě.

53:23
    Šance pro Liberec by mohla přijít v přesilové hře, za vyhození kotouče mimo hrací plochu je vyloučen Philipp (KOC)

49:03
    Petr Jelínek je však vyloučen za držení hole a Liberec tak bude hrát další oslabení.

47:34
    Je tu další vyloučení a tentokrát na obou stranách, za Liberec odchází na dvě minuty Výtisk, za Košice Kolena, který podle rozhodčích pádu přidal.

45:08
    Košice si zahrají další přesilovou hru a ihned s tímto je také v bráně zpět brankář Hylák.

40:01
    V závěru druhé třetiny byl vyloučen Michal Bulír (LIB) a Košice tak vstupují do třetí třetiny přesilovou hrou.

34:50
    Vyloučení je ve druhé straně opravdu spousta, Michal Bulír (LIB) oslabil svůj tým a opět se tak bude hrát ve čtyřech.

33:35
    Přesilovka Košic je u konce, na dvě minuty je totiž vyloučen Adam Drgoň, který v obranném pásmu zahákoval protihráče.

32:21
    Opět jde Liberec do čtyř, tentokrát za špatné střídání, když hosté hráli v šesti. Trest odpyká Jonák.

29:47
    Začíná se hrát dost ostře a rozhodčí se to snaží krotit vyloučením. Opět je potrestán hráč Liberce Lukáš Derner a opět je to za držení.

27:42
    Další vyloučení na straně Tygrů z Liberce, opět je to za držení a tentokrát je vyloučen Michal Plutnar.

24:51
    Tomáš Voráček je dalším vyloučeným hráčem a pro Košice je zde tak dobrá šance dostat se k dokonalému obratu.

19:59
    Tak ještě jedno vyloučení stihli rozhodčí v této třetině, Kolena (KOC) vyfasoval dvě minuty za zbytečný zákrok u střídačky.

15:50
    Tento tlak může vygradovat v přesilové hře, na dvě minuty usedá Jakub Valský (LIB) za sekání.

06:25
    Publiku se nelíbí další vyloučení košického hráče. Na jedné straně totiž ostrý zákrok nebyl potrestán, na té druhé už Macejko dvě minuty inkasoval.

03:22
    Český zástupce si zahraje první přesilovou hru v zápase, na dvě minuty odchází člen prvního košického útoku Tomáš Hrnka.

Jozef Valenčík

Branky a nahrávky: 24. Lapšanský (Philipp), 29. Lapšanský (Drgon), 38. Kolena (Česík), 49. Bartoš (Špilar) – 8. Bulír (Bulík, Valský), 35. Bartek (Voráček), 38. Bulír (Valský)

HC Košice: Hylák (Melicherčík) – Jánošík, Cebák, Štrbák, Černák, Philipp, Drgoň, Macejko – Bartánus, Hrnka, Lapšanský – Jenčík, Bartoš, Spilar – Bicek, Kolena, Češík – Stupka, Chovan, Sojčík – Hinďoš
    Bílí Tygři Liberec: Lašák (Schwarz) – Voráček, Škoula, Výtisk, Vitásek, Derner, Gřegořek, Plutnar – Bartek, Krenželok, Bulík – Valský, Filippi, Bulíř – Vampola, J. Vlach, Urban – Jonák, Kica, Jass – Jelínek

Rozhodčí: Gebei (AUT), Kubus (SVK) – Korba (SVK), Rovenský (SVK)