Vålerenga – Zürich 2:3 (kon.) | Färjestad – Vienna Capitals 1:2 (2:3 po s.n.) | Mannheim – Växjö 1:2 (kon.)
Skellefteå – Krefeld 4:0 (kon.) | SaiPa – Ingolstadt 5:2 (kon.) | IFK Helsinky – SønderjyskE 10:1 (kon.)
Bern – Tappara 4:3 (2:1 po s.n.) | Košice – Liberec 4:3 (kon.) | Stavanger – Třinec 2:3 (kon.)
Briançon – Ženeva 2:7 (kon.) | Fribourg – Zlín 3:2 (2:0 po s.n.) | Zug – Vítkovice 3:2 (kon.)
Sparta – Kuopio 2:3 (kon.)
po s.n. (2:1)
SC Bern
4:3 (0:0, 2:0, 1:3)
Tappara Tampere
Sobota 06.09.2014, 17:00 • PostFinance Arena, Bern (kapacita 17 131 diváků) • Hokejová Liga mistrů

63:20
    Bylo nařízeno trestné střílení.

59:08
    Josh Green jde na dvě minuty na trestnou lavici a domácí ještě mají šanci na výhru v základní hrací době.

56:54
    Phillipe Furrer vyloučen na dvě minuty. Hosté mají dobrou možnost k vyrovnání.

35:56
    Vyloučen hostující hráč Atte Makinen na dvě minuty za hákování.

32:45
    Markus Kankaanpera vyloučen na pět minut a do konce utkání. Alain Berger na čtyři minuty.

15:21
    Za podražení vyloučen domácí Martin Pluss.

10:19
    Za krosček vyloučen domácí Beat Gerber.

06:15
    Bud Holloway vyloučen na dvě minuty za faul kolenem a přesilovku si zahrají i hosté.

00:59
    Jere Karjalainen je poprvé vyloučen za podražení. Domácí si zahrají první přesilovou hru v utkání.

Petr Peleška

Branky a nahrávky: 25. Ritchie, 37. Ritchie (Holloway, Gardner), 49. Berger, rozh. náj. Berger (TS) – 53. Kaksonen, 56. Kolomatis (Kuusela, Erkinjuntti), 59. Aalto

SC Bern: Buhrer (Mischler) – Gerber, Blum, Kreuger, Furrer, Gragnani, Jobin, Kreis, Kinrade, Loichat – Holloway, Rufenacht, Ritchie – Reichert, Pluss (C), Berger P. – Scherwey, Gardner, Bertschy – Berger A., Randegger
    Tappara Tampere: Metsola (Peltonen) – Mantyla, Aalto, Saravo, Kolomatis, Kankaanpera, Makinen, Elorinne – Malinen, Kuusela, Erkinjuntti – Jormakka, Palola, Jarvinen – Kallela, Karjalainen, Green – Rauhala, Kaksonen, da Costa, Peltola (C)

Rozhodčí: Hribik (CZE), Eichman (SUI) – Fluri (SUI), Kovacs (SUI)