Vålerenga – Zürich 2:3 (kon.) | Färjestad – Vienna Capitals 1:2 (2:3 po s.n.) | Mannheim – Växjö 1:2 (kon.)
Skellefteå – Krefeld 4:0 (kon.) | SaiPa – Ingolstadt 5:2 (kon.) | IFK Helsinky – SønderjyskE 10:1 (kon.)
Bern – Tappara 4:3 (2:1 po s.n.) | Košice – Liberec 4:3 (kon.) | Stavanger – Třinec 2:3 (kon.)
Briançon – Ženeva 2:7 (kon.) | Fribourg – Zlín 3:2 (2:0 po s.n.) | Zug – Vítkovice 3:2 (kon.)
Sparta – Kuopio 2:3 (kon.)
IFK Helsinky
10:1 (4:0, 4:1, 2:0)
SønderjyskE Ishockey
Sobota 06.09.2014, 15:00Hokejová Liga mistrů
    Nadílku 10:1 si z Helsinek odváží dánské SønderjyskE.

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost! (17:23:12)

Utkání je za námi! Skvělý počin předvedl domácí celek IFK Helsinky, který zařídil fantastickým výkonem deset gólů v bráně soupeře, který se dokázal prosadit pouze jednou a to za stavu 8:0, kdy velké manko snižoval Nick Dineen. Ovšem žádný z jeho spoluhráčů nedokázal vsítit další kýžené góly.

60:00

59:55
    Diváci ve stoje tleskají svým hokejistům, kteří dnes předvedli skvělý výkon.

59:30
    Poslední půl minuta utkání, které jistě nedospěje do prodloužení.

58:56
    Helsinky právě vstřelily branku!
    Tak se to nakonec domácím povedlo! Desátý gól zařídil ARTTU LUTTINEN, který z pravého kruhu přesně zamířil a rozvlnil síť za zády Frazeeho. Asistence: Asten, Nykopp.

58:07

57:57
    Puustinen se snažil procpat touš za záda Frazeeho, ten si všechny možné skulinky pohlídal a přerušuje hru.

57:18

57:14
    Snaha domácích usadit se v pásmu nevyšla, musí na to jít znovu z vlastní třetiny.

56:07
    Daniel Konig Hansen (SON) – 2 minuty za hrubost. Více jak minutu se bude hrát 4 na 4.

55:18
    Vrátka trestné lavice se otevírají na domácí straně.

54:39
    Krátký nápor hostů na domácího gólmana končí bez vážnější gólové šance.

53:33
    Hosté napadají tým Helsinek při rozehrávce v pásmu, jejich snaha je však marná.

53:05

51:30
    Domácí tým postavil přesilovkové rozestavění, po první nevydařené střele se ale musí všichni hráči přesunout do domácí třetiny.

51:05
    Hostující Tyler Gotto si jde odpykat dvě minuty za držení.

Petr Peleška

Slavomír Jansa

Michal Kuba

Branky a nahrávky: 1. Partanen (Auvitu, Ramstedt), 7. Rask, 12. Ramstedt (Záborský, Honkaheimo), 15. Záborský (Moberg, Rask), 25. Kuparinen (Taipalus, Söderholm), 26. Leino (Honkaheimo, Blomqvist), 27. Zámorský (Kuparinen, Auvitu), 37. Nykopp (TS), 50. Partanen (Ramstedt, Puustinen), 59. Luttinen (Asten, Nykopp) – 39. Dineen

IFK Helsinky: Husso (Lankinen) – Söderholm, Taipalus, Grillfors, Auvitu, Teppo, Salmi, Moberg, Honkaheimo – Zaborsky, Kuparinen, Rask – Partanen, Ramstedt, Åsten – Blomqvist, Leino, Puustinen – Ikonen, Nykopp, Ikonen.
    SønderjyskE Ishockey: Frazee (Krogh) – Bodker, Eskesen, Gotto, Galbraith, Sorensen, Overmark, Konig – Frank, Quirk, Spelling – Asselin, Dau Mortensen, Dineen – Lund, Lykkeskov, Nielsen – Eskildsen, Rasmussen, Hansen – Skov.

Rozhodčí: Hodek (CZE), Forselius (FIN) – Perämäki (FIN), Suominen (FIN)