Vsetín – Poruba 2011 2:1 (kon.) | PZ Kladno – HC Plzeň 1:9 (kon.) | Chomutov – HC Litvínov 3:2 (kon.)
Slavia – Kladno 5:2 (kon.) | Č. Budějovice – Hr. Králové 2:4 (kon.) | Sparta – Jihlava 2:0 (kon.)
Kometa Brno – Zlín 7:2 (kon.) | Havířov – Třinec 3:5 (kon.) | Písek – Liberec 2:4 (kon.)
Pardubice – Mladá Boleslav 3:2 (kon.) | Letňany – K. Vary 0:1 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 3:0 (kon.)
IHC Králové Písek
2:4 (1:3, 0:1, 1:0)
Bílí Tygři Liberec
Sobota 06.09.2014, 14:00Extraliga staršího dorostu

55:34
    Tak ještě jeden menší trest pro domácí. Liberec si v závěru utkání zahraje početní výhodu.

46:11
    Starosta putuje k boxu časoměřičů, kde si odsedí dvouminutový trest za nedovolené bránění.

29:55
    Písečtí budou moci poupravit výsledek v početní výhodě jednoho hráče.

22:32
    Písečtí budou hrát v oslabení. Jméno potrestaného hráče domácích upřesníme později.

14:59
    Teď však Jihočeši dostávají šanci na srovnání. Dvě minuty pro Brabce za hákování.

10:20
    Písecké čeká další oslabení. Menší trest pro domácí hráčskou lavičku za přiliš mnoho hráčů na ledě.

09:01
    Série vyloučení pokračuje, tentokrát na straně Liberce. Dvě minuty pro Mečíře za nedovolené bránění.

07:12
    Tak Písek bude hrát opět ve čtyřech. Dvě minuty pro Polanského za hákování.

05:12
    Vyloučení také na straně Písku. Menší trest pro Strnada za sekání.

03:30
    Dvě minuty pro hostujícího Eichlera za hákování.

Petr Košatka

Branky a nahrávky: 10. Polanský (Radoš), 45. Radoš – 3. Černý (Lakatoš), 4. Eichler, 20. Kačírek, 33. Kačírek