Kladno – HC Plzeň 3:1 (kon.) | Zlín – Olomouc 2:1 (kon.) | Sparta – Slavia 3:0 (kon.)
Chomutov – HC Litvínov 4:3 (1:0 po s.n.) | Mladá Boleslav – Liberec 3:2 (2:0 po s.n.) | Jihlava – Č. Budějovice 1:2 (0:1 po s.n.)
Kometa Brno – Pardubice 0:2 (kon.) | Vítkovice – Třinec 3:4 (kon.)

57:05
    Za sekání si odpyká dvouminutový trest Zajíc (KLA).

56:26
    Krliš (PLM) si odpyká trest za hákování.

56:26
    Potěchin ujížděl sám na Štekra, ale byl hákovaný a tak jeho zakončení nebylo přesné.

55:07
    Šilhavý (KLA) si odpyká 2 minuty za hákování.

48:40
    Kladno právě vstřelilo branku!
    VOJTĚCH ŠILHAVÝ si v brankovišti počínal velmi důrazně a nakonec procpal puk až za Štekrova záda. Asistence: Petr Janeček a Martin Slánský.

47:54
    Houfek (PLM) si odpyká dvouminutový trest za podražení.

46:22
    Beneš se dostal ke krásné střele v mezikruží, ale Švihálek si zkrotil puk na hrudi sebejistě.

43:57
    Doležal (KLA) dostává dvouminutový trest za podražení.

42:58
    Brankář Švihálek předvedl nádherný provaz na brankové čáře a zamezil tak hostům ve vyrovnání !

42:35
    Petráš (PLM) a Potěchin (KLA) oba dostávají 2 minuty za hrubost.

38:25
    Petráš (PLM) obdržel dvouminutový trest za podražení.

35:36
    Větrovec (KLA) posílá svůj tým do tří. Dostává trest za zdržování hry.

33:53
    Miura (KLA) si odpyká 2 minuty za držení.

33:37
    Štekr měl ohromné štěstí ! Poté co puk vyrazil ramenem totiž zůstal kotouč ležet na brankovišti, kde se k němu ale nikdo z domácích nedostal.

32:46
    Jakubec (PLM) si odpyká 2 minuty za podražení.

29:09
    MARTIN SLÁNSKÝ dostal hned po skončení přesilovky skvělou přihrávku ke Štekrově levé tyči a tam už dokázal procpat puk mezi tyčkou a brankářovým betonem. Asistence: Vojtěch Šilhavý a Petr Janeček.

27:58
    Domácí mají obrovský tlak ! Puk neustále poskakuje po brankovišti.

27:05
    Jakubec (PLM) posílá svůj tým do tří ! Dostává 2 minuty za zdržování hry.

26:50
    Před Slánským zírala volná klec, ale puk tam neuklidil.

25:46
    Za sekání je vyloučen Beneš (PLM).

25:12
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Krásně uklizený puk pod víko od RICHARDA KRISTLA. Domácí brankář neměl vůbec šanci. Asistence: Matěj Polata a Jakub Houfek.

23:43
    Kružík (KLA) se provinil hrou vysokou holí a odpyká si tak dvouminutový trest.

22:05
    Domácí ponechali puk před Švihálkem a tam si ho sebral Polata, který nevystřelil špatně. Brankář domácích ale kryje.

19:33
    Kristl ujížděl sám na Švihálka, ale ten si s jeho bekhendem poradil.

16:56
    Špaček (KLA) si odpyká dvouminutový trest za držení.

14:06
    Proměněná přesilovka domácích ! Ke střele se dostal u modré kapitán DAVID BUNDA a ten už propálil všechno, co před ním stálo. Asistence: Daniel Kružík a Petr Křepelka.

13:44
    A hosté půjdou do tří. Sklenička (PLM) byl za bránou hodně důrazný a půjde si tak odsedět 2 minuty za krosček.

12:13
    Šilhavý ujížděl sám na brankáře Štekra, ale byl zastaven nedovoleně od Holého, který tak usedne na 2 minuty na trestnou lavici.

06:30
    Domácí budou hrát přesilovou hru. Opava (PLM) dostane 2+2 minuty za hru vysokou holí.

Začátek utkání se pravděpodobně o chvíli pozdrží, jelikož se ještě musí vyměnit plexisklo u boxu časoměřičů.

Filip Ardon

Branky a nahrávky: 15. Bunda (Kružík, Křepelka), 30. Slánský (Šilhavý, Janeček), 49. Šilhavý (Janeček, Slánský) – 26. Kristl (Polata, Houfek)

Rytíři Kladno: Švihálek (Stahl) – Větrovec, Potěchin, Bunda "C", Matula, Špaček, Zajíc – Hajný, Šilhavý "A", Křepelka, Christl, Novák, Macháček, Schildhabel, Slánský, Janeček, Doležal, Kuzďas, Miura, Kružík
    HC Plzeň 1929: Štekr (Pacl) – Marcel, Polívka, Šmíd, Walter, Holý, Houfek "A", Sklenička – Krliš, Petráš, Beneš, Švarc, Vlček, Kristl, Rajal, Polata "A", Čadek, Suchý, Tulačka "C", Opava, Kepka