Omsk – Viťaz 8:5 (kon.) | Barys – Vladivostok 4:0 (kon.) | Jekatěrinburg – HC Slovan 1:3 (kon.)
Magnitogorsk – Atlant 4:1 (kon.) | Ufa – Chabarovsk 3:5 (kon.) | CSKA Moskva – Chanty-Mansijsk 4:3 (kon.)
Čerepovec – Dynamo Moskva 2:3 (kon.) | Kazaň – Záhřeb 4:2 (kon.) | Toljatti – Nižněkamsk 4:3 (po pr.)
N.Novgorod – Čeljabinsk 4:5 (1:2 po s.n.) | Jokerit – Soči 3:0 (kon.) | Petrohrad – Minsk 5:2 (kon.)
Riga – Jaroslavl 2:5 (kon.)
Ak Bars Kazaň
4:2 (1:0, 2:0, 1:2)
Medveščak Záhřeb
Pondělí 08.09.2014, 17:00 • TatNeft Arena • KHL

To už je z mé strany vše. Děkuji za pozornost a u dalších online přenosů se těším na počtenou! (19:30:56)

Československá stopa
    Branislav Mezei (ZAG) 0+0

Kazaň nakonec poráží Medveščak Záhřeb 4:2 a ve třetím zápase sezóny si připisuje druhé vítězství. Naopak chorvatský celek na první body stále čeká. Gólový účet zápasu otevřel už v 6. minutě Alexander Burmistrov. Klíčové okamžiky pak přišly v závěrečné pětiminutovce druhé části, kdy hráči AK Bars odskočili dvěma slepenými zásahy Obuchova a Nikulina na stav 3:0. V závěrečné dvacetiminutovce si domácí náskok hlídali a v 53. minutě navíc navýšil jejich vedení Svitov. Hokejisté Medveščaku v samém závěru utkání alespoň korigovali skóre, nejprve se v přesilovce trefil obránce Hutchinson a 11 sekund před sirénou snížil Glumac ve vlastním oslabení na konečných 4:2.

Střely na branku ve 3. třetině – 7:7, celkem – 41:20

60:00
    Mike GLUMAC - 4:2

59:49
    Medveščak právě vstřelil branku!
    Hráči Medveščaku v závěru ýrazně vylepšili nepříznivý výsledek. Na přijatelných 4:2 snižuje ve vlastním oslabení MIKE GLUMAC, jenž se dostal za záda domácí obrany a kolem ramena Garipova zamířil ke vzdálenější tyči. Asistence: Saša Martinović.

59:20
    Mike Hedden dostává dvouminutový trest a ještě uvidíme přesilovou hru Kazaně.
    Andrew HUTCHINSON - 4:1

58:34
    Tak hosté se dočkali gólu! ANDREW HUTCHINSON dostal parádní přihrávku napříč pásmem od Martina St. Pierra a stačilo mu zamířit do odkryté poloviny klece. Garipov byl bez šance. Asistence: Martin St. Pierre.

57:45
    Pelletier byl osekáván Pesonenem, který byl odeslán na trestnou lavici. Přesilovka pro Záhřeb.

57:12
    Necelé tři minuty do konce. Otázkou už je jen to, zda Emil Garipov udrží čisté konto.

55:52
    Mirnov nejprve hledal mezi kruhy Kosticyna, ale hokejku běloruského hokejisty dokázali hosté zablokovat. Mirnov se poté dostal k puku znovu a nahazoval ho do ohně. Skóre se však nemění.

55:05
    Domácí odehráli puk na zakázané uvolnění.

54:41
    Postavení mimo hru Kazaně, o osudu zápasu je již definitivně rozhodnuto.

53:52
    Další velká šance domácích. Brust tentokrát stačil zakročit ramenem.
    Alexander SVITOV - 4:0

52:11
    Kazaň vstřelila branku!
    Hráči AK Bars si zřejmě přečetli můj předchozí příspěvek a hned do toho šlápli. Igor Mirnov si to namířil za branku, objel ji a poté ideálně našel ALEXANDERA SVITOVA, který ranou po ledě z mezikruží překonal Brusta počtvrté. Asistence: Igor Mirnov.

51:38
    Ve třetí třetině sledujeme asi nejméně zajímavý hokej. Domácí už tolik neútočí, ale soupeře také k ničemu nebezpečnějšímu nepouštějí.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 6. Burmistrov (Azevedo, Moller), 35. Obuchov (Rylov, Lukojanov), 36. Nikulin (Mirnov), 53. Svitov (Mirnov) – 59. Hutchinson (St. Pierre), 60. Glumac (Martinović)

Ak Bars Kazaň: Garipov (Nilsson) – Denisov, Kornějev, Nikulin, Rylov, Heshka, Paigin, Musin, Medvěděv – Varnakov, Burmistrov, Moller – Svitov, Obuchov, Lukojanov – Mirnov, Kosticyn, Malychin – Pesonen, Tkačjov, Azevedo.
    Medveščak Záhřeb: Brust (Dekanich) – Martinović, Carle, Popović, Flood, Hutchinson, Mezei – Glumac, Murray, Bjorkstrand – Thomas, Pelletier, St.Pierre – Krog, Haydar, Anderson – Rodman, Hedden, Stewart.

Rozhodčí: Cyplakov, Čerenkov – Birin, Medvěděv