Omsk – Viťaz 8:5 (kon.) | Barys – Vladivostok 4:0 (kon.) | Jekatěrinburg – HC Slovan 1:3 (kon.)
Magnitogorsk – Atlant 4:1 (kon.) | Ufa – Chabarovsk 3:5 (kon.) | CSKA Moskva – Chanty-Mansijsk 4:3 (kon.)
Čerepovec – Dynamo Moskva 2:3 (kon.) | Kazaň – Záhřeb 4:2 (kon.) | Toljatti – Nižněkamsk 4:3 (po pr.)
N.Novgorod – Čeljabinsk 4:5 (1:2 po s.n.) | Jokerit – Soči 3:0 (kon.) | Petrohrad – Minsk 5:2 (kon.)
Riga – Jaroslavl 2:5 (kon.)
Lada Toljatti
4:3 (1:2, 2:1, 0:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
Pondělí 08.09.2014, 17:00 • Arena Lada • KHL

Já se s vámi pro dnešek loučím, děkuji vám za sledování onlajnu a těším se na příští komentování. Pěkný zbytek dne. (19:41:50)

Československá stopa

Karol Sloboda (TOG) 1 + 0
    Peter Podhradský (TOG) 0 + 0
    Jiří Hunkes (TOG) 0 + 0
    Martin Zaťovič (TOG) 0 + 0

Utkání je za námi. Z vítězství se radují domácí, hosté však smutní odjíždět nemusí, vydolovali alespoň jeden bod. Ve čtvrté minutě otevřel skóre Milovzorov a Nižněkamsk tak vedl 1:0, dvoubrankové vedení zařídil Zdunov. Do konce první třetiny dokázal snížit Petrov. Otočit skóre dokázala dvojice Valujskij – Černikov, kteří se prosadili během 56 vteřin v polovině utkání. Vyrovnat se povedlo Hennessymu. Třetí třetina se nesla v duchu toho, aby týmy zbytečně nechybovaly. Prodloužení rozhodl parádní ranou Sloboda.

61:27
    Togliatti právě vstřelilo branku!
    A známe vítěze dnešního duelu! Gólem v prodloužení o tom rozhodl slovenský bek KAROL SLOBODA, který tvrdou střelou překonal Sunditsina. Asistence: Alexander Černikov.

60:01

Statistiky po třetí třetině (celkem)

Střely: 10 – 6 (26 – 26)
    Vyhraná vhazování: 9 – 9 (35 – 37)
    Hity: 11 – 7 (25 – 29)
    Vyloučení: 1 – 1 (4 – 5)

Třetí část za námi, prodloužení čeká! V poslední periodě se ani jednomu týmu nepodařilo skórovat, ačkoliv šance měly oba tábory. S výsledkem 3:3 míříme do prodloužení.

60:00

57:11

56:33
    Domácí se osvobozují.

55:11
    Domácí Sloboda si půjde sednout na trestnou lavici za hákování.

53:50
    Špatně teď vyřešili domácí přečíslení 3 na 2, Valujskij střílel vedle.

52:24
    Nikitěnkův pokusil vytěsnil Sunditsin.

51:26
    Další střela, která míří nad. Na svědomí ji má Stepanov.

50:55
    Ihned po vhazování to zkoušel Berezin, ale skóre po zákroku Glasse zůstává nezměněno.

50:23
    Polygalov nebezpečně vystřelil. Jeho pokus ale mířil nad branku.

48:01
    Puk se nachází ve třetině hostů, kde o něho usilovně bojují oba týmy.

47:38
    Lada teď zasypala Sunditsina třemi střelami. Hostující brankář si s nimi poradil, nutno podotknout, že s obtížemi.

Milan Šplíchal

Branky a nahrávky: 16. Petrov (Černikov), 28. Valujskij, 29. Černikov (Golubev), 62. Sloboda (Černikov) – 4. Milovzorov (Sexton), 13. Zdunov (Berezin), 35. Hennessy (Kokryakov)

Lada Toljatti: Glass (Semjonov) – Romanov, Podhradský, Vorobjov, Ogurtsov, Sloboda, Hunkes, Šulakov, Barantsev – Golubev, Petrov, Černikov – Shenfeld, Nikitěnko, Bělousov – Valujskij, Zaťovič, Gurjanov – Zjuzjakin, Strelcov, Bocharov.
    Neftěchimik Nižněkamsk: Sunditsin (Kolppanen) – Eronen, Rjazancev, Berezin, Antropov, Jevsejenkov, Bilalov, Bryntsef, Trunyov – Sexton, Stapleton, Milovzorov – Hennessy, Stepanov, Kokryakov – Zhukov, Rybin, Klimenko – Polygalov, Zdunov.

Rozhodčí: Bondar, Zacharov – Golovlov, Yakov