Kometa Brno – Zlín 3:1 (kon.) | HC Plzeň – HC Litvínov 2:0 (kon.) | Třinec – Jihlava 4:3 (kon.)
Kladno – Chomutov 4:3 (kon.) | Pardubice – Olomouc 2:1 (3:2 po s.n.) | Sparta – Liberec 2:6 (kon.)
Slavia – Mladá Boleslav 2:3 (kon.) | Vítkovice – Č. Budějovice 3:1 (kon.)
HC Kometa Brno
3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Berani Zlín
Sobota 13.09.2014, 12:30 • hala Rondo, Brno • DHL Extraliga juniorů

58:09
    Zlín to zkusí v šesti, nemá již na výběr!

57:30
    Kometa právě vstřelila branku!
    Brno znovu vede o dvě branky! V samostatném úniku neuspěl Radim Zohorna. Puk ale zůstal ležet na brankovišti, kam rychle dobruslil DOMINIK POKORNÝ a dotlačil touš do brány! Asistence: Radim Zohorna, Lukáš Vágner.

52:28
    Matula se ocitl ve skvělém postavení u odkryté části branky, stál ale ve velkém úhlu poslal touš jen rovnoběžně s brankovou čárou!

52:00
    David Vlček (KOMú – 2 minuty za napadení.

52:00
    Skvělá kombinace hostů na malém kousku před brankou! Tři rychlé přihrávku přiťuknutím skončili pod lapačkou Jekla.

51:02
    Zlín právě vstřelil branku!
    Hosté snižuji na rozdíl jedné branky! Tři vteřiny před návratem vyloučeného Kozla se prosazuje hostující kapitán MICHAL STUCHLÍK. Asistence: Zbyněk Žabčík, Dominik Matula.

49:05
    Adam Kozel (KOM) – 2 minuty za sekání.

44:55
    David Vlček (KOM) – 2 minuty za hákování.

42:07
    Brno navyšuje svůj náskok na dva góly! Přes útočnou třetinu hladce projel JAN DUFEK a pohodlně zakončil do zlínské svatyně! Asistence: Jakub Boltvan.

38:39
    Richard Garčic (KOM) dostává dvě minuty za hákování.

38:13
    Zlín v obrovské šanci! Několik přihrávek postačilo, aby si nahráli před odkrytou část domácí brány, kde se snažil Dalajka dotlačit touš do brány, ale domácí hráči utěsnili bránu!

25:07
    Jakub Řezáč (ZLN) dostává dvouminutový trest za držení hole a Rostislav Šnajnar (KOM) si jde odpykat dvě minuty za nedovolené bránění. Pokračuje tak přesilovka domácích 5 na 4.

24:14
    Filip Stránský (ZLN) – 2 minuty za napadení.

23:18
    Domácí jdou do vedení ihned po naskočení Švejdy do hry z trestné lavice. Jmenovaný hráč připravil skvělou pozici pro JANA DUFKA, který ještě puk potáhl přes mezikruží na levý kruh a odtud přesně po zemi poslal touš do sítě Zlína! Asistence: Jan Švejda, Roman Dymáček.

21:42
    Richard Kobylík pálil od modré slušnou ránu, která se zastavila v nastavené lapačce Pavla Jekla! Výtečný zákrok.

21:07
    A kometa jde na 53 sekund do tří. Dvě minuty za zdržování hry dostává Jan Švejda.

20:00
    Richard Garčic (KOM) odchází na trestnou lavici odpykat si dvě minuty za vysokou hůl. Trest se mu tedy přenese celý do druhé periody.

17:38
    Martin Haničinec (ZLN) inkasuje dvouminutový trest za držení protihráče.

17:15
    Šance Komety! Nejprve Hájek nahrával Pokornému před brankou, který ale nedokázal puk dotlačit do brány. Jenže se touš opět dostal před bránu mezi kruhy, kde opět stál první jmenovaný domácí hráč a vypálil! Čáp byl ale pozorný.

15:16
    Přečíslení hostů! U zlínské brány zůstali po střetu dva domácí hráči a Zlín mohl do útoku ve čtyřech proti dvěma. Nabito mezi kruhy dostal Vyoral, který pohotovou střelou ale trefil vystrčený beton Jekla.

12:32
    Pokorný tvrdou ránou našel betony Čápa, který vyrazil puk nad sebe. O další dorážku se ještě pokoušel Dvořák, který si rukou zachytil letící puk na hokejku, ale následné zakončení se mu již nepovedlo!

12:03
    Jan Vyoral (ZLN) dostává dvouminutový trest za hákování.

Michal Kuba

Branky a nahrávky: 24. Dufek (Švejda, Dymáček), 43. Dufek (Boltvan), 58. Pokorný (Zohorna, Vágner) – 52. Stuchlík (Žabčík, Matula)

HC Kometa Brno: Jekel (Šalena) – Vágner (C), Hájek, Švejda, Kupčík, Kubeš, Vlček, Vojáček, Šnajnar – Kozel, Pokorný, Dvořák, Denk, Zohorna, Biolek, Garčic, Dufek, Král, Boltvan, Grünwald, Dymáček
    Berani Zlín: Čáp (Haloda) – Řezáč, Macharáček, Kužílek, Velčovský, Žabčík, Kobylík, Stuchlík (C), Procházka – Hořanský, Hlaváč, Haničinec, Dalajka, Zaremba, Karola, Pavlůsek, Vyoral, Stránský, Galuška, Matula, Hladiš

Rozhodčí: Netopil – Kříž, Maťašovský