Olomouc – Třinec 0:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Kladno 2:0 (kon.) | Č. Budějovice – Sparta 1:2 (kon.)
Chomutov – Pardubice 1:2 (kon.) | Zlín – Vítkovice 3:2 (po pr.) | Liberec – HC Plzeň 7:2 (kon.)
HC Litvínov – Kometa Brno 4:3 (kon.) | Jihlava – Slavia 1:4 (kon.)
Berani Zlín
3:2 (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 20.09.2014, 13:00 • ZS Luďka Čajky • DHL Extraliga juniorů

59:57
    Kužílek putuje na dvě minuty na trestnou za zdržování hry.

55:29
    Vítkovický Ollender a domácí Řezáč putují na trestnou. Oba si odsedí dvě minuty za hrubost.

42:43
    Velčovský si jde odpykat dvě minuty za podražení. Výhodu přesilovka tak budou mít Vítkovice.

40:33
    Dvě minuty za vysokou hůl dostává hostující Šendera.

29:34
    Kafka si odsedí dvě minuty za sekání, takže přesilovou hru si zahraje pro změnu Zlín.

28:47
    Tentokrát si přesilovku zahrají hosté. Zlínský Hlaváč dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

25:12
    Zlín si zahraje přesilovku. Hosté jdou do čtyř za hákování.

15:08
    Pavel Sedláček si jde odsedět dvě minuty za podražení. Vítkovice mají možnost na vyrovnání.

04:36
    Hosté si vytvořili tlak v útočné třetině. Velkou šanci měl Beneš, ale sám před Halodou zamířil jen do jeho betonu. Zlín si však počínal nedovoleně, takže na trestnou putuje Žabčík za nedovolené bránění.

00:27
    Adamík si hned v začátku utkání odsedí dvě minuty za hákování. Zlín si tak zahraje první přesilovku zápasu.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 13. Hlaváč (Hořanský, Hladiš), 43. Sedláček (Karola), 62. Hlaváč (Matula) – 29. Hawlík (Blahuta, Kuťák), 50. Jáchym

Berani Zlín: Haloda (Čáp) – Řezáč, Kužílek, Velčovský, Žabčík, Stuchlík, Procházka, Řezníček – Hořanský, Hlaváč, Haničinec, Dalajka, Karola, Pavlůsek, Vyoral, Stránský, Galuška, Matula, Hladiš, Sedláček
    HC Vítkovice Ridera: Šimeček (Wanecki) – Adamík, Hawlík, Demel, Šendera, Puzič, Charvát, Rudl – Ballner, Gřeš, Illéš, Kafka, Blahuta, Kuťák, Ollender, Beneš, Sysala, Jáchym, Gelnar.

Rozhodčí: Held – Goňa, Wesley