Zlín – Jihlava 2:1 (kon.) | Pardubice – Slavia 5:4 (2:1 po s.n.) | Kladno – Vítkovice 1:3 (kon.)
HC Plzeň – Třinec 4:3 (1:0 po s.n.) | Chomutov – Mladá Boleslav 3:5 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC Dynamo Pardubice
5:4 (2:2, 1:2, 1:0 - 0:0)
HC Slavia Praha
Pátek 10.10.2014, 15:30 • ČEZ Arena Pardubice. • DHL Extraliga juniorů

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.
    Autorem vítězné branky je FILIP ZADINA.

63:55
    Vejmelka se blýskl proti Patzeltovi, když se roztáhl na brankové čáře a betonem zastavil puk před brankovou čarou!

57:13
    Obrovská šance pro hosty! Michal Procházka oplácel, a tak odchází na trestnou lavici na 2 minuty za sekání.

53:16
    Vejmelka vyráží pokus Lukáše Kasaly mimo hřiště.

51:09
    Přesilovka pro domácí! Karel Drahorád dostává 2 minuty za nedovolené bránění a Východočeši teď mají velkou šanci převzít otěže zápasu do svých rukou.

50:36
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Spektakulární branka v podání pardubického benjamínka, FILIP ZADINA obešel tři protihráče krásnou stahovačkou a nádhernou střelou o břevno rozvlnil síť Pražanů. Asistence: Martin Krajňák. 4:4

47:30
    Frodl vykopl reflexivně beton a následně lapačkou sebral pardubickým z hole jasný gól.

46:30
    Přesilovka pro Pardubice! Michal Fortelka dostává 2 minuty za podražení. Šance na vyrovnání pro domácí.

37:56
    Slavia právě vstřelila branku!
    Hosté strhávají vedení na svou stranu! FILIP HLINKA obešel pardubického beka a bekhendovou střelou překonal Vejmelku na bližší tyči. Asistence: David Vyskočil a Patrik Červený. 3:4

33:59
    Domácí vyrovnávají! Únik 2 na 1 zužitkoval DENIS KUSÝ, který se střelou z první nemýlil. Asistence: Filip Zadina a Martin Krajňák. 3:3

32:49
    A MARTIN PATZELT to provedl mazácky, do poslední chvíle čekal a v poslední chvíli puk stáhl do bekhendu a poslal ho do odkryté branky. 2:3

25:03
    Radovan Chvojka jemně tečoval nahození od modré.

22:52
    Hosté jdou do čtyř! Michal Fortelka zbytečně podrazil ve středním pásmu svého protihráče a jde si na 2 minuty odpočinout.

22:02
    Vejmelka se vyznamenal sérií důležitých zákroků.

21:24
    Krajňák prováhal vhodný moment a zvolil raději střelu.

18:43
    Slavie bude mít šanci na vstřelení vedoucí branky. Luboš Adam dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

13:46
    Bleskurychle využitá přesilovka hostů! JAKUB PROCHÁZKA II byl připravený před domácí svatyní a střelou z první vyrovnává skóre. Asistence: Filip Hlinka a Filip Ječný. 2:2

13:34
    Přesilovku si zahrají také hosté. Lukáš Vácha si jde odpočinout na 2 minuty za nedovolené bránění.

10:14
    A přesilovka je využita! MARTIN KRAJŃÁK si chvíli míchal s pukem a pak z hranice kruhu vyslal přes obránce nechytatelnou pumelici do horního rohu. Asistence: Filip Zadina. 2:1

09:48
    Domácí vsítili branku, ale ta nemohla být uznána, neboť padla po hvizdu rozhodčího.

08:33
    Přesilovka pro Pardubice! Viktor Nestrašil dostává 2 minuty za hákování.

06:57
    Pravidlo nedáš-dostaneš zřejmě platí i dnes. RADOVAN CHVOJKA doslova dotlačil kotouč za brankovou čáru a máme vyrovnáno. Asistence: Denis Kusý. 1:1

06:25
    Po zaváhání v France ujížděli hosté do brejku, který zneškodnil reflexivně Vejmelka!

01:19
    Ovšem první návštěva hostů v pardubické obranné třetině končí gólem! ALEŠ FURCH se nejrychleji zorientoval před brankovištěm a uklidil kotouč do odkryté klece. Asistence: Marcel Kottek. 0:1

Ondřej Mládek

Branky a nahrávky: 7. Chvojka (Kusý), 11. Krajňák (Zadina), 34. Kusý (Zadina, Krajňák), 51. Zadina (Krajňák), rozh. náj. Zadina – 2. Furch (Kottek), 14. J.ProcházkaII (Hlinka, Ječný), 33. Patzelt (TS), 38. Hlinka (Vyskočil, Červený)