Zlín – Jihlava 2:1 (kon.) | Pardubice – Slavia 5:4 (2:1 po s.n.) | Kladno – Vítkovice 1:3 (kon.)
HC Plzeň – Třinec 4:3 (1:0 po s.n.) | Chomutov – Mladá Boleslav 3:5 (kon.)
Piráti Chomutov
3:5 (1:2, 2:2, 0:1)
BK Mladá Boleslav
Pátek 10.10.2014, 17:30 • SD ARÉNA • DHL Extraliga juniorů

58:44
    Průšek se pustil do půtky s Černým. Oba zamířili na trestnou lavici na dvě minuty za hrubost.

51:40
    Další šance na vyrovnání pro domácí. Pořízek (MBL) si posedí za podražení.

30:19
    Posedí si Struncz jenž se dopustil hrubosti.

26:01
    Tůma (MBL) je potrestán za vysokou hůl. Hosté musí bránit čerstvě získané vedení.

13:46
    Nedovoleného bránění se během začínajícího útoku dopustil Tůma (MBL). Tým tak oslabí po dobu dvou minut.

08:16
    A další vyloučení na straně Pirátů. Bernad byl v úniku faulován Havlem, konkrétně šlo o faul kolenem.

06:57
    Jiří Tupý (CHM) se dopustil faulu loktem. Svůj tým oslabý na dvě minuty.

Antonín Domanický

Branky a nahrávky: 11. Šulák, 24. Šulák (Šťovíček), 37. Janák (Šťovíček) – 8. Sonnek (Kotala, Volf), 19. Bernard (Průšek), 26. Průšek, 33. Sonnek (Šťáva), 60. Volf (Borovec)

Piráti Chomutov: Lukeš (od 27. minuty Danylec) – Páleník, Ringler, Hierman, Šulák, Dubeň, Szathmáry, Černý, Havel – Wágner, Šťovíček, A. Macháček, Tupý, Dimitrov, Tatár, Veselý, Janák, Kellerstein, Strunz, Chrpa.
    BK Mladá Boleslav: Růžička (Pechek) – Tůma, Hes, Žalud, Bernad, Šťáva, Červinský – Průšek, Němec, Kotala, Pätoprstý, Chvátal, Podsedníček, Pořízek, Volf, Ďurač, Sonnek, Motloch.

Rozhodčí: Würtherle – Frodl, Charváth.