Omsk – Novokuzněck 0:2 (kon.) | Barys – Novosibirsk 6:3 (kon.) | Ufa – Chabarovsk 7:2 (kon.)
Petrohrad – Jokerit 4:1 (kon.) | Minsk – HC Slovan 4:1 (kon.) | Riga – Záhřeb 4:3 (kon.)
Avangard Omsk
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
Metallurg Novokuzněck
Pátek 10.10.2014, 14:00 • Omsk Arena • KHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (16:20:58)

Československá stopa v utkání:
    Vladimír SOBOTKA (OMS) 0+0, 3 střely, čas na ledě 20:50
    Miroslav BLAŤÁK (OMS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:14

Je dobojováno! Hosté se radují z velmi cenného vítězství na ledě Omsku. Hokejisté Avangardu dnes podali velmi tristní výkon, jediný, kdo snese přísnější měřítko, je Vladimír Sobotka s Pěrežoginem a Popovem, zbytek týmu jako by se rozhodl utkání doslova "odchodit"...

60:00

59:34
    Od Chamikova se puk odráží a končí ve středním pásmu, to je konec nadějí pro Omsk.

59:15
    Střela Pěrežogina končí pouze nad brankou Metallurgu.

59:00
    Posledních šedesát vteřin dnešního utkání, resp. třetí třetiny.

58:51
    Oddechový čas pro domácí.

58:45
    Ale dlouho se Barulin na střídačce "neohřál" a bude se muset vracet do branky, bude se vhazovat ve třetině Avangardu.

58:39
    Barulin se hlásí o odchod z branky, stalo se, domácí hrají v šesti, branka zůstává prázdná.

58:10
    Probíhá již poslední dvouminutovka, domácí se zatím ani nemohou dostat k odvolání Barulina, hra ve třetině Omsku.

57:24
    Kuklev pouze nahazuje puk do třetiny Omsku, hosté si hlídají hlavně střední pásmo.

56:42

56:04
    Metallurg v útočném pásmu, hosté při přesilové hře získávají cenné vteřiny.

55:25
    Barulin zasahuje proti střele od modré a přerušuje hru, střídání na obou stranách.

54:42
    Navíc se vylučuje v sestavě Omsku, na trestnou lavici míří Paršin.

53:58
    Alexander Romanov dohrál souboj u mantinelu za brankou Omsku, to je to, co dnes domácím chybí.

53:44
    Wandell hledá někoho ze spoluhráčů před brankou Metallurgu, tam ale není nikdo, Chamikov ukrývá puk ve své lapačce.