Kladno – Třinec 5:7 (kon.) | Olomouc – Jihlava 5:4 (po pr.) | Kometa Brno – Slavia 2:3 (0:2 po s.n.)
HC Plzeň – Vítkovice 5:3 (kon.) | Pardubice – Sparta 4:0 (kon.) | HC Litvínov – Mladá Boleslav 3:4 (kon.)
Liberec – Chomutov 3:2 (2:0 po s.n.) | Zlín – Č. Budějovice 4:0 (kon.)
HC Olomouc
5:4 (2:1, 1:2, 1:1 - 1:0)
HC Dukla Jihlava
Sobota 11.10.2014, 12:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • DHL Extraliga juniorů

Konec zápasu. (14:10:31)

61:48
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Mora využívá přesilovou hru, a vyhrává tak utkání!!! Rozhodující branku Olomouce se podařilo vstřelit ALEŠI JERGLOVI, který protlačil kotouč do brány, a zajistil tak svému týmu dva body za vítězství v prodloužení. Asistence: Šimon Beták.

61:37
    Kotouč je za olomouckou bránou.

61:11
    Od modré pálil Jeklič a jeho střelu dokázal Svoboda vytěsnit i s trochou štěstí.

60:57
    Nyní už Nesvadbovi střela sedla lépe, ale Svoboda jí dokázal chytit.

60:39
    Po nepovedené střele Nesvadby se Jihlavě podařilo vyhodit puk přes celé kluziště.

60:22
    Domácí zatím kombinují ve své útočné třetině.

60:01

V třetí dvacetiminutovce se nejdříve podařilo Jihlavě dokonat svůj obrat, protože se po druhé v utkání trefil Dufek. Mora však dokázal vyrovnat stav zápasu ve vlastním oslabení, ve kterém se velmi pěknou střelou prosadil Beták. O vítězi tedy bude muset rozhodnout prodloužení či samostatné nájezdy. Nutno však dodat, že remíza tomuto utkání naprosto sluší.

60:00

59:55
    Mora si vybojovala přesilovku do prodloužení, protože je na dvě minuty za hákování vyloučen Jan Marcilis (JIH).

59:26
    Oba týmy se nyní spíše přetahují kolem středního pásma.

58:40
    Olomouc si bere oddechový čas.

58:40
    Kotouč je sražen do hlediště.

58:30
    Hosté ujížděli ve dvou proti jednom a Jícha to udělal krásně, protože si počkal až si bránící hráč lehne a chtěl přihrát puk svému spoluhráči, ale jeho pas byl naopak hodně špatný, a tak Marcilis ani nevystřelil.

58:24
    Betákovu střelu dokázal srazit jihlavský obránce za svou bránu.

57:35
    Jergl zpoza jihlavské brány přihrál Rašnerovi, který však ve velmi dobré pozici netrefil Svobodovu klec.

57:08
    Jergl se pokusil vystřelil, ale jeho ránu zblokoval hned první hráč Dukly.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 11. Bauer (Krátoška), 13. Krátoška (Konečný, Kraigher), 29. Kraigher (Nesvadba, Krátoška), 49. Beták (Jergl), 62. Jergl (Beták) – 14. Dupljaku (Jícha, Hohl), 22. Marcilis (Nováček), 37. Dufek (Balaštík, Střecha), 45. Dufek (Střecha, Půža)

HC Olomouc: Urbisch (Slezák) – Nesvadba, Kraigher, Rašner, Tomek, Brandýs, Hes, Síkora, Jeklič – Ostřanský (C), Jergl, Markl, Bauer, Pavlovský, Krátoška, Beták, Kropáč, Konečný, Janás.
    HC Dukla Jihlava: Svoboda (Adam) – Půža, Pospíchal, Hohl, Kochánek, Port – Hubert, Dufek, Dupljaku, Balaštík, Střecha (C), Dvořák, Bambula, Marcilis, Beran, Jícha, Nováček.

Rozhodčí: Jeřábek ml. – Jureček, Rychlý