test – Argentina | 0:0 (2.tř) |
Benátky n/J – Třebíč | 2:1 (kon.) | | | Ústí n/L – Jihlava | 4:3 (kon.) | | | Havířov – Litoměřice | 2:1 (kon.) |
Motor ČB – Prostějov | 3:2 (kon.) | | | Chomutov – Kladno | 1:2 (kon.) |
Carolina – NY Islanders | 3:5 (kon.) |
Jekatěrinburg – Vladivostok | 5:1 (kon.) | | | Magnitogorsk – Chanty-Mansijsk | 5:4 (kon.) | | | Nižněkamsk – Toljatti | 1:4 (kon.) |
CSKA Moskva – Viťaz | 1:0 (kon.) | | | Kazaň – Čeljabinsk | 3:0 (kon.) |
SK Karviná – Frýdek-M. | 3:2 (kon.) | | | Klášterec nO – Jablonec n/N | 3:5 (kon.) | | | Řisuty – Sokolov | 4:2 (kon.) |
Val. Meziříčí – Přerov | 1:2 (kon.) | | | Technika Brno – Břeclav | 8:0 (kon.) | | | Poruba 2011 – SHK Hodonín | 9:3 (kon.) |
Bílina – Kobra | 4:6 (kon.) | | | Žďár n/S – Trutnov | 3:1 (kon.) | | | Klatovy – Kolín | 3:6 (kon.) |
Vsetín – Opava | 5:1 (kon.) | | | Tábor – Jindř. Hradec | 2:1 (kon.) | | | Děčín – Mor. Budějovice | 7:2 (kon.) |
Pelhřimov – Vrchlabí | 4:6 (kon.) |
Kladno – Třinec | 5:7 (kon.) | | | Olomouc – Jihlava | 5:4 (po pr.) | | | Kometa Brno – Slavia | 2:3 (0:2 po s.n.) |
HC Plzeň – Vítkovice | 5:3 (kon.) | | | Pardubice – Sparta | 4:0 (kon.) | | | HC Litvínov – Mladá Boleslav | 3:4 (kon.) |
Liberec – Chomutov | 3:2 (2:0 po s.n.) | | | Zlín – Č. Budějovice | 4:0 (kon.) |
Jihlava – Liberec | 4:6 (kon.) | | | Pardubice – Písek | 2:1 (po pr.) | | | Č. Budějovice – Mladá Boleslav | 4:1 (kon.) |
Zlín – Havířov | 1:2 (kon.) | | | Vítkovice – Třinec | 0:10 (kon.) | | | Olomouc – Poruba 2011 | 10:1 (kon.) |
Kladno – HC Litvínov | 5:4 (kon.) | | | Letňany – Chomutov | 6:5 (po pr.) | | | Kometa Brno – Vsetín | 7:1 (kon.) |
Slavia – HC Plzeň | 2:4 (kon.) |
Litomyšl – ZH Pardubice | 7:2 (kon.) | | | Kobra Praha B – Hvězda Praha | 4:10 (kon.) | | | Č. Lípa – Gepardi Jablonec | 11:6 (kon.) |
Černošice – Jesenice | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Boskovice – Uničov | 3:5 (kon.) | | | Uh.Brod – Uh.Brod B | 6:2 (kon.) |
Uh. Hradiště – HC Šumperk | 5:3 (kon.) | | | Krnov – Studénka | 5:2 (kon.) | | | Orlová – H. Benešov | 2:4 (kon.) |
Roudnice – Olympik | 7:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav B – Mělník | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Lev Benešov – Poděbrady | 6:4 (kon.) |
Vel. Meziříčí – Kroměříž | 4:5 (0:1 po s.n.) | | | David Servis – Soběslav | 6:7 (0:1 po s.n.) | | | Písek – HC Vimperk | 5:4 (1:0 po s.n.) |
Žirovnice – Milevsko | 6:4 (kon.) | | | Lomnice n/P – Zbraslav | 5:2 (kon.) | | | Kralupy n. Vltavou – Příbram | 1:2 (kon.) |
V.Popovice – Rakovník | 5:4 (2:1 po s.n.) | | | Letňany – Bohemians | 15:2 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Znojmo | 6:0 (kon.) |
Fehérvár – Znojmo | 3:1 (kon.) |
konec
HC Děčín
7:2
(1:1, 2:0, 4:1)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
Vendula Zdražilová
Branky a nahrávky:
18. Volráb (Merta, Hašek), 23. Volráb (Hašek), 32. Faigl (Oliverius), 41. Hašek (Volráb), 44. Merta (Hašek, Filipovský), 45. Vacek (Oliverius, Kaltenböck), 53. Faigl (Oliverius, Merta) – 7. Gottlieb (Horký), 57. Barták (Matějka)
Rozhodčí: Kostourek – Coubal, Ševic
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Děčín:
Lavinger (Šticha) – Filipovský, Zdvořáček, Kaltenböck, Hříbal, Saska, Molnár, Vegner – Hašek, Volráb, Merta – Faigl, Oliverius, Fojtt – Chovanec, Kment, Vacek – Bačák, Chládek, Chamrád
Náhradníci:
Trenér:
Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Šťastný – Sobotka, Randa, Forman, Sechovec, Latner, Pelikán T. – Přidal, Vantuch, Trojan – Matějka, Barták, Pelikán A. – Lupač, Gottlieb, Vlašín – Telesz, Horký, Paták
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Šťastný – Sobotka, Randa, Forman, Sechovec, Latner, Pelikán T. – Přidal, Vantuch, Trojan – Matějka, Barták, Pelikán A. – Lupač, Gottlieb, Vlašín – Telesz, Horký, Paták
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kostourek – Coubal, Ševic
Diváci:
Oliverius si zpoza branky hostí nabruslil takřka do pravého rohu kluziště, odkud vyslal přesnou přihrávku na TOMÁŠE FAIGLA, jenž byl připraven v prostoru mezi kruhy a nekompromisní střelou vymetl pavučiny v síti hostí. O utkání je tak opravdu zřejmě rozhodnuto. Asistence: Michal Oliverius, David Merta.