SK Karviná – Frýdek-M. 3:2 (kon.) | Klášterec nO – Jablonec n/N 3:5 (kon.) | Řisuty – Sokolov 4:2 (kon.)
Val. Meziříčí – Přerov 1:2 (kon.) | Technika Brno – Břeclav 8:0 (kon.) | Poruba 2011 – SHK Hodonín 9:3 (kon.)
Bílina – Kobra 4:6 (kon.) | Žďár n/S – Trutnov 3:1 (kon.) | Klatovy – Kolín 3:6 (kon.)
Vsetín – Opava 5:1 (kon.) | Tábor – Jindř. Hradec 2:1 (kon.) | Děčín – Mor. Budějovice 7:2 (kon.)
Pelhřimov – Vrchlabí 4:6 (kon.)
HC Děčín
7:2 (1:1, 2:0, 4:1)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
Sobota 11.10.2014, 18:00 • HC Děčín • 2. liga skupina Západ

Je dobojováno. Děčín vítězí 7:2 a připisuje si tak poprvé v letošní sezóně tři body do tabulky. To je pro tuto chvíli ode mě vše, přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů se těším na shledanou. (20:14:03)

60:00

59:15
    Faigl z otočky našel Oliveriuse, ale obrana hostí včas zasáhla.

58:39
    Lavinger se nyní musel vyznamenat po nebezpečné střele Gottlieba. Hosté neustále útočí.

58:35
    Děčín už hraje v plném počtu.

58:09
    Děčín se osvobozuje.

58:05
    Nyní zlikvidoval velkou šanci hostí Lavinger a sklidil ovace v publiku.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:22
    Stále pokračuje přesilovka hostí 5 na 3.

56:31
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku!Hosté nakonec skórují, když se před Lavingerem dostal ke střele ROMAN BARTÁK a posílá puk za jeho záda. Asistence: Filip Matějka.

56:08
    Hosté jsou stále v pásmu Děčína a hrozí před Lavingerem.

55:46
    Další vyloučení Děčína za zdržování hry. Trest odsedí Kaltenböck.

55:30
    Žihadla už roztáčejí přesilovkový kolotoč a pálí na Lavingera. Ten ale odolává.

55:05
    Za krosček dostává dvě minuty Merta. Hosté budou hrát takřka minutu a půl přesilovou hru 5 na 3.

54:24
    Hříbal dostává dvě minuty za zdržování hry, když vyhodil kotouč mimo kluziště. Přesilovka pro hosty.

52:24
    Děčín právě vstřelil branku!
    Oliverius si zpoza branky hostí nabruslil takřka do pravého rohu kluziště, odkud vyslal přesnou přihrávku na TOMÁŠE FAIGLA, jenž byl připraven v prostoru mezi kruhy a nekompromisní střelou vymetl pavučiny v síti hostí. O utkání je tak opravdu zřejmě rozhodnuto. Asistence: Michal Oliverius, David Merta.

51:51
    Hosté v další akci před domácí brankou, kde musel zasahovat znovu Lavinger.

50:37
    A také hosté jsou kompletní.

50:04
    Děčín už je v plném počtu.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 18. Volráb (Merta, Hašek), 23. Volráb (Hašek), 32. Faigl (Oliverius), 41. Hašek (Volráb), 44. Merta (Hašek, Filipovský), 45. Vacek (Oliverius, Kaltenböck), 53. Faigl (Oliverius, Merta) – 7. Gottlieb (Horký), 57. Barták (Matějka)

HC Děčín: Lavinger (Šticha) – Filipovský, Zdvořáček, Kaltenböck, Hříbal, Saska, Molnár, Vegner – Hašek, Volráb, Merta – Faigl, Oliverius, Fojtt – Chovanec, Kment, Vacek – Bačák, Chládek, Chamrád
    Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Šťastný – Sobotka, Randa, Forman, Sechovec, Latner, Pelikán T. – Přidal, Vantuch, Trojan – Matějka, Barták, Pelikán A. – Lupač, Gottlieb, Vlašín – Telesz, Horký, Paták

Rozhodčí: Kostourek – Coubal, Ševic