Bonusia Ostrava – Bohemians - NE 2:7 (kon.) | Židenice – Tatran 7:1 (kon.) | Liberec – Jičín 6:3 (kon.)
Olomouc – Ne 0:5 (kon.)
FBS Olomouc
0:5 (0:1, 0:4, 0:0)
Ne
Sobota 11.10.2014, 19:00 • Čajkaréna Olomouc • ČEZ Extraliga žen

Herbadent už nikam nespěchal a pohlídal si náskok do vítězného konce. Pilařová navíc udržel čisté konto, což se moc často ve florbalu nestává. (20:57:27)

60:00

57:01
    Poslední 3 minuty dnešního zápasu.

55:00
    Domácí tým je verdiktem rozhodčích pořádně rozlobený.

53:35
    Ferencová podrazila Kabelákovou. trest pro hostující hráčku však nepřichází.

51:08
    Pantělejevová se ocitla ve slibné příležitosti, ale Pilařovou nepřekonala.

50:30
    V posledních minutách se hraje rychlý florbal a hra se velice často přesouvá z jedné poloviny na druhou.

46:21
    Nyní je ale hra přerušena. Lišková obdržela úder do hlavy a je ošetřována!

45:45
    Davidová si poradila s pokusem Ziminy.

44:20
    Kamínková před brankou soupeře netrefuje míček.

40:01

Pražský celek již dominoval ve 2. třetině a přidal v ní 4 branky. Do závěrečné dvacetiminutovky si ponese luxusní náskok 5 gólů. 3. třetina začne ve 20:22.

Herbadent právě vstřelil branku!
    Hostujícímu týmu ale početní nevýhoda nevadí. Po individuální akci se prosazuje ZUZANA HUBÁČKOVÁ. Bez asistence.

36:20
    Za vrážení zády je vyloučena Dominika Steinbachová (HRB).

35:50
    Na druhé straně ale končí míček v síti po střele ALEXANDRY FERENCOVÉ. Asistence: Eliška Krupnová.

Hledáme zpravodaje pro tým Ne. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 10. Slavíková, 23. Slavíková (Čapková), 25. Slavíková (Kleinová), 36. Ferencová (Krupnová), 38. Hubáčková

FBS Olomouc: Davidová (Starečková) – Pavlíková, Vysloužilová, Podešvová, Kabeláková – Janošová, Imlaufová, Nováčková, Oháňková, Machů, Kamínková, Zamazalová, Bestrová, Peřinová, Pantělejevová, Lišková.
    Ne: Pilařová – hubáčková, Krupnová, Procházková, Zimina, Steinbachová, Slavíková, Košturiaková, Čapková, Stará, Ferencová, Kleinová, Polívková.

Rozhodčí: Jan Drška, Jiří Meisner