Ostrava – Jablonec 4:1 (kon.) | Brno – Táborsko 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Sparta 2:2 (kon.)
Jihlava – Varnsdorf 5:1 (kon.) | Dukla Praha – Teplice 3:0 (kon.) | Liberec – Třinec 1:1 (kon.)
Plzeň – Slovácko 8:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Bohemians 1905 1:0 (kon.) | Hr. Králové – Znojmo 3:3 (kon.)
Slavia – Příbram 0:2 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
8:0 (4:0)
1.FC Slovácko
Pondělí 13.10.2014, 15:00 • Luční ulice, Plzeň • Juniorská liga

Pro dnešek je to z Plzně všechno. Děkujeme vám za pozornost a opět někdy u Juniorské ligy na shledanou. (16:47:55)

Sudí Severýn ukončil dnešní utkání a trápení Slovácka. Domácí Viktoria dnešní utkání jednoznačně ovládla a připisuje si další vysoké vítězství, na kterém měl největší podíl třígólový střelec Daniel Černý. Hostům dnes nevyšlo vůbec nic a odjíždějí tak s velkým debaklem.

90

88
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Máme tu další trefu a už osmou branku v síti Slovácka, kterou dává domácí sniper DANIEL ČERNÝ.

86
    Domácí už chtějí hlavně dohrát utkání bez inkasovaného gólu.

84
    Rychlý kontr Plzně se povedl domácím dotáhnout až k centru, který však odvrací Holek.

83
    Znovu skončil míč za zády gólmana Sedláčka, ale je pískán ofsajd.

82
    Domácí hráči mají znovu míč a po faulu na Pernglaua zůstanou u něj i dál.

80
    Dnes proti sobě hrají před dneškem dvanácté Slovácko a čtrnáctá Plzeň, ale zatím tabulkové postavení a předpoklady o vyrovnaném utkání vzaly za své.

79
    Střídání v týmu 1. FC Slovácko: ze hřiště odchází Robin Fojtášek, přichází Jan Pilka.

78
    Hosté nebudou mít veselou cestu domů přes celou republiku. Sedmý gól do jejich sítě přidává JAKUB DOLEŽAL.

76
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Marek Šíša, přichází Marek Hejda.

75
    Dneska sledujeme v Plzni vraždění neviňátek. Domácí jsou při chuti a další branku přidává PAVEL VÁVRA, který nebyl na hřišti ani tři minuty.

72
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Michal Mlynařík, přichází Pavel Vávra.

69
    Obléhání hostující šestnáctky nakonec příliš úspěšné nebylo. Domácí zůstávají u míče.

68
    Domácí po chvilce klidu opět zkouší rozjet svůj útok na plné obrátky.

65
    Dnešní utkání příliš velkou diváckou kulisu nemá. Přítomní jsou však hned čtyři strážníci městské policie, takže bezpečnost utkání je zajištěna bez problémů.

64
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Che Bonghyun, přichází Marek Pernglau.

61
    Plzeň má dnešní zápas pod jasnou kontrolou a vlastně je už jen otázka, kolik bude konečný výsledek dnešního utkání.

59
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Matěj Koudelka, přichází Jakub Doležal.

56
    Slovácko sice hraje v deseti, ale nyní se snaží něco vymyslet směrem dopředu.

54
    Domácí přidávají do sítě oslabeného Slovácka další branku, konkrétně se trefuje DANIEL ČERNÝ.

50
    Domácí poprvé dostali k ohrožení branky ve druhé půli.

49
    Šimanovi se nepovedl odkop a míč zamířil pouze mezi diváky.

47
    Hosté začali druhou půli opatrnou kombinací, další branky do vlastní sítě už nechtějí dopustit.

46
    Střídání v týmu 1. FC Slovácko: ze hřiště odchází Lukáš Ohnutek, přichází Marek Kübl.

46
    Střídání v týmu 1. FC Slovácko: ze hřiště odchází Roman Haša, přichází Lukáš Michna.

46
    Střídání v týmu 1. FC Slovácko: ze hřiště odchází Dan Fojtášek, přichází Martin Holek.

46
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Jan Holenda, přichází Jan Bohó.

46

První poločas je minulostí. Domácí Plzni první půle vyšla na jedničku s hvězdičkou, zato hosté předvedli výkon, na který by asi stupnice jako ve škole ani nestačila. Slovácku v prvním poločase nevycházela kombinace a muselo se většinu času bránit. Hosté v první půli inkasovali hned čtyřikrát a navíc budou dohrávat bez vyloučeného Groulíka.

Druhý poločas začne přibližně v 16:00.

45

45
    Hosté ze Slovácka pijí kalich hořkosti až do dna. Čtvrtou branku domácích dává JAN HOLENDA a dnes už se zdá rozhodnuto.

43
    K exekuci pokutového kopu se postavil DANIEL ČERNÝ a přesně překonal Sedláčka.

42
    Červenou kartu dostává Michal Groulík (1. FC Slovácko).

42
    Byla nařízena penalta po faulu Groulíka. Ten dostal míč po rozehrávce gólmana po zemi na krátko, ale nechal se předskočit a zatáhl za záchranou brzdu. Vzhledem k tomu, že to bylo ve vápně a byl posledním hráčem, neměl sudí Severýn na výběr.

40
    Hosté se pokusili projít po pravé straně, ale Haša souboj proti dvěma nezvládl.

38
    Další průnik domácího kanonýra Černého, který likviduje Sedláček za cenu rohového kopu.

37
    Daniel Černý dokázal udržet soupeře na zádech a ještě přihrát, Holendu jeho pas nenašel.

36
    Hlavně ze strany Slovácka je zatím utkání plné nepřesností, ale domácí je ke své smůle nedokáží trestat.

35
    Roh se hostům vůbec nepovedl, ale po chvilce se dostávají k míči opět.

34
    Hosté si vybojovali první rohový kop v dnešním utkání.

33
    Slovácko se zatím v první půli trápí v kombinacích, teď je možnost něco změnit.

31
    Plzeň opět kombinuje na útočné polovině, ale Holenda se k zakončení tentokráte nedostal.

29
    Holenda dobře posunul míč na Mlynaříka, ale tomu míč nakonec utekl.

28
    Kombinace ve středu hřiště se domácím sice nepovedla, ale Slovácko zatím nedělá Plzni větší problémy.

26
    Standardní situace se hostům vůbec nepovedla a musí rychle spěchat zpět na vlastní polovinu.

25
    Hosté vybojovali možnost zahrávat volný přímý kop.

23
    Z rohu Plzně nebylo nic a po útočném faulu mohou hosté chvíli podržet míč.

22
    další zajímavý útočný výpad Plzně dokázali hosté zastavit za cenu rohového kopu.

20
    Domácí rychle přidávají další branku, když hosté nedokázali ubránit útok Plzně a DOMINIK HRADECKÝ přidává druhou branku.

18
    Hosté se zatím hodně trápí a hlavně v přechodové fázi to skřípe.

17
    Plzeň jde do vedení v dnešním utkání, když se za obranu Slovácka dostal JAN HOLENDA a dokázal i s hráčem na zádech přesně zakončit.

12
    Domácí opět u balónu, hosté se v úvodu zatím hodně trápí už od rozehrávky.

10
    Už znovu jsou u míče domácí hráči, konkrétně po levé straně zkouší projít obranou Slovácka.

9
    Poprvé se do zajímavějšího útoku dostali také hosté a dostali se i k zakončení, které však hostům nevyšlo.

7
    Domácí hráči zkouší pronikat po stranách, ale příliš se jim nedaří ve finální fázi.

5
    Domácí znovu hrozí Sedláčkově brance! rána zpoza pokutového území skončila těsně vedle.

4
    Plzeň začala dnešní utkání výrazně lépe a z další zajímavé akce je další roh pro Viktorii.

3
    Rohový kop pro domácí Plzeň, ale velké ohrožení branky z něj nevzniklo.

2
    Domácí se snaží začít aktivně, ale teď přišli o balón.

1
    Hned po pár vteřinách utkání tu byla velká šance pro domácí. Holenda potáhl míč po levé straně a dokázal přihrát do šestnáctky, ale Sedláček předvedl povedený zákrok.

1

FC Viktoria Plzeň: Šiman – Piroch, Mlynařík, Šíša, Hradecký, Koudelka, Bonghyun, Čihák, Lešek, Holenda, Černý.
    Náhradníci: Juraši – Pernglau, Doležal, Vávra, Medveděv, Bohó, Hejda.

1. FC Slovácko: Sedláček – Prajza, Ohnutek, Janečka, R. Fojtášek, Machač, Groulík, D. Fojtášek, Zajíc, Haša, Martiš.
    Náhradníci: Semanko – Holek, Pilka, Kübl, Michna.

Rozhodčí: Severýn – Hrabovský, Pastyřík.

Hezké pondělní odpoledne z Plzně. V rámci 14. kola Juniorské ligy dnes v Plzni dojde na souboj domácí Viktorie a 1.FC Slovácko.

Oba týmy jsou na tom v letošním ročníku Juniorské ligy podobně a před dnešním utkáním je rozdíl mezi dvanáctým Slováckem a čtrnáctou Plzní pouhé dva body. Díky minimálnímu rozdílu mezi oběma týmy je před námi zajímavý souboj.

Plzeň v posledních dvou zápasech měla ve svém kádru hned několik hráčů, kteří nedostali prostor v A-týmu a v utkání na hřišti Táborska vyběhli v dresu Plzně třeba Pavel Horváth, Jan Holenda, Marek Bakoš nebo Jan Kovařík.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Jakub Vais

Branky: 17. Holenda, 20. Hradecký, 43. Černý (pen.), 45. Holenda, 54. Černý, 75. Vávra, 78. Doležal, 88. Černý

Karty:   42. Groulík (SLO)

1.FC Slovácko: Sedláček – Prajza, Ohnutek, Janečka, R. Fojtášek, Machač, Groulík, D. Fojtášek, Zajíc, Haša, Martiš.

Rozhodčí: Severýn – Hrabovský, Pastyřík