Shrewsbury – Chelsea 1:2 (kon.) | Liverpool – Swansea 2:1 (kon.)
2:1 (0:0)
Swansea City
Úterý 28.10.2014, 21:00 • Anfield Road, Liverpool • Anglický Ligový pohár

S konstatováním, že do čtvrtfinále Capital One Cupu postoupil Liverpool, se s Vámi loučím a někdy v budoucnu se opět těším na počtenou! (23:17:16)
    Swansea vyřadily z Ligového poháru dva góly v závěru zápasu a také další červená karta. Na snímku oslavuje Mario Balotelli svůj teprve druhý gól v dresu Liverpoolu, kterým srovnal stav utkání na 1:1.

85. minuta: Liverpool - Swansea 0:1. Konec zápasu: Liverpool - Swansea 2:1. Další důkaz, že utkání končí až se závěrečným hvizdem rozhodčího!

No to byl závěr! Hosté na Anfieldu vedli od 65. minuty, kdy se pohotovým volejem prosadil Emnes a dlouho se zdálo, že utkání již dovedou do vítězného konce. V 86. minutě však srovnal střídající Mario Balotelli a ve druhé minutě nastavení přišla pro Swansea další nepřijemnost v podobě vyloučení stopera Fernandeze. A Liverpool stačil přesilovku využít ještě před ukončením řádné hrací doby, po standardce Coutinha chyboval gólman Tremmel, který nedosáhl na centrovaný míč a Dejan Lovren hlavou poslal domácí do dalšího kola Capital One Cupu!

90+7

90+6
    Reds nyní vybojovali roh a zdá se, že hosté již nebudou mít čas ani na poslední útok.
    Dejan LOVREN - 2:1

90+5
    Liverpool právě vstřelil branku!
    To je neskutečné! Liverpool otáčí už téměř prohraný zápas! Standardní situaci z levé strany rozehrál Coutinho, který nacentroval na vzdálenější tyč. Pro míč si šel brankář Tremmel, ale nedostal se k němu a DEJAN LOVREN ho hlavou uklidil do odkryté brány!

90+4
    Domácí se snaží rozhodnout ještě v normální hrací době. Coutinhova střela byla zblokována.

90+3
    Trestný kop zahrával Balotelli, poslal míč nad břevno.
    Fernandezův tvrdý skluz, za který byl vyloučen

90+2
    Federico Fernandez trefil skluzem pronikajícího Coutinha. Bylo to tvrdé, ale také zepředu a Argentinec navíc zasáhl i míč. Přesto vidí z rukou rozhodčího Strouda červenou kartu! Přísné vyloučení.

90+1
    Mario Balotelli se vstřeleným gólem namlsal a nyní to zkusil z dálky. Mířil ale hodně nad.

90+1
    Rozhodčí Stroud prodlouží druhou půli o pět minut!

90
    Protiútok hostí zastavil Kolo Touré, který za cenu žluté karty vystavil stopku Taylorovi.

89
    Henderson nyní ztratil míč na útočné polovině a hosté mohou dopředu.

88
    Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Marvin Emnes, přichází Tom Carroll.
    Mario BALOTELLI - 1:1

86
    MARIO BALOTELLI je během svého angažmá v Liverpoolu často kritizován, ale alespoň pro tuto chvíli se stává hrdinou! Borini odcentroval z pravé strany a Ital stačil zasáhnout míč nataženou nohou tak, že ho nasměroval za záda Tremmela – 1:1.