Třinec – Liberec 2:3 (0:2 po s.n.) | Olomouc – Pardubice 4:2 (kon.) | Zlín – Vítkovice 5:2 (kon.)
Sparta – Slavia 0:1 (kon.) | Mountfield HK – K. Vary 5:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 1:2 (kon.)
Kometa Brno – Litvínov 5:6 (0:1 po s.n.)
HC Sparta Praha
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
HC Slavia Praha
Neděle 02.11.2014, 17:00 • Tipsport arena • Tipsport extraliga

Děkujeme, že jste dnes sledovali utkání s námi a těšíme se někdy příště na shledanou. (19:23:39)

Všichni už počítali s prodloužením, ale zápas končí v základní hrací době zásluhou JAROSLAVA BEDNÁŘE, který trefil výhru Slavie v poslední minutě zápasu! Jediná branka utkání padla z dorážky, po které se domácí brankář Rastislav Staňa natahoval marně. Slavia tedy vítězí v tomto tradičním derby 1:0 a pokračuje ve své zlepšující se výkonosti. Sparta naopak prohrává po pěti vítězstvích v řadě.

60:00

59:29
    Sparta to zkouší bez brankáře se šesti muži v poli.
    Jaroslav BEDNÁŘ - 0:1

59:19
    Slavia právě vstřelila branku!
    Slavia jde v závěěru do vedení! Po střele Sklenáře se k odraženému puku dostal kapitán sešívaných JAROSLAV BEDNÁŘ a z prostoru levého kruhu trefuje poloodkrytou branku Sparty. Staňa se po prvním zákroku natahoval po dorážce marně. Asistence: Jakub Sklenář a Marek Tomica.

58:21
    Knot pálí příklepem od modré čáry mimo.

57:35
    Bednář se málem probil do úniku, ale na modré čáře jej zastavil Ďaloga.

56:19
    Poletín střílel od levého mantinelu vysoko nad sparťanskou branku.

55:18
    Pech přihrával před branku úplně volnému Kumstátovi, kterého vychytal Furch rychlým přesunem ke své pravé tyči!

54:30
    David Dvořáček, který nedohrál druhou třetinu, má podle informací klubu otřes mozku.

52:55
    Pech se prosmýknul kolem levého mantinelu do útočného pásma Sparty, nahodil kotouč na branku, kde si ho Furch pohlídal, a sám sparťanský útočník skončil po střetu s obráncem Štichem na zádech na ledě.

51:26
    Polášek si od mantinelu vybruslil do středu hřiště a vystřelil na branku přes chumel hráčů, ale kotouč si po menším zmatku našel Furch, který přerušil hru.

50:14
    Po nepřesné rozehrávce domácích opískáno zakázané uvolnění Sparty. Vhazuje se po pravici Staňi.

49:14
    Tomica střílel zpoza obránce z vrcholu levého kruhu, Staňa jeho střelu neviděl, ale naštěstí pro něj puk minul o deset čísel pravou tyčku!