Zenit – Leverkusen 1:2 (kon.) | Malmö – Atlético 0:2 (kon.) | Juventus – Olympiakos 3:2 (kon.)
Basilej – Ludogorec 4:0 (kon.) | Real Madrid – Liverpool 1:0 (kon.) | Benfica – Monaco 1:0 (kon.)
Arsenal – Anderlecht 3:3 (kon.) | Dortmund – Galatasaray 4:1 (kon.)
FK Zenit Petrohrad
1:2 (0:0)
Bayer Leverkusen
Úterý 04.11.2014, 18:00 • Stadion Petrovskij, Petrohrad. Kapacita: 21,570 diváků. • Liga mistrů

To je z mé strany vše, ale Liga mistrů pokračuje už za několik minut, protože další zápasy začínají ve 20:45 hodin a my budeme samozřejmě u toho. Zatím na počtenou. (19:56:11)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 3:4.
    Střely mimo: 3:8.

Je konec! Sledovali jsme zajímavé utkání, které se rozjelo až po změně stran. V prvním poločase jsme branku neviděli, ale ve druhém hned tři. Do vedení o dva góly se dostal Leverkusen, když se dvakrát trefil hodně aktivní Son. Těsně před koncem snížil Rondón, ale víc už domácí nestihli a body získal celek z Německa.

90+4

90+3
    Už se nic nestane, tři body získá Leverkusen, který po domácí výhře vyhraje také v Petrohradu!

90+3
    Definitivně mohl rozhodnout Kruse, ale z malého vápna nedokázal trefit branku!

90+2
    Domácí tlačí, ale zatím se vyrovnávací branky nedočkali.

90+1
    Leverkusen střídal. Dohrál Stefan Kießling a zahraje si Robbie Kruse.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil tři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
    José RONDóN - 1:2

89
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Ale pozor, protože domácí dramatizují konec zápasu. Za obranu si naběhl JOSÉ RONDÓN, který to udělal skvěle a z první překonal dnes výtečného Lena.

87
    Zenit střídal. Ze hřiště odešel Šatov, kterého nahradil Andrej Aršavin.

87
    Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a vypadá to, že tři body poputují do Německa. Před námi jsou poslední tři minutky, plus nastavení samozřejmě.

86
    Nyní se domácí dostali do přečíslení tři na dva, ale je z toho pouze rohový kop.

84
    Po centru se do zakončení dralo několik hráčů, ale ani jeden se k míči nakonec dostat nedokázal.

83
    Po sraženém centru je tu rohový kop pro hostující Leverkusen.

83
    Domácím tečou nervy. Dalším faulem se prezentoval Brazilec Hulk, kterému dnešní duel příliš nevyšel.

Jakub Kopřiva

Branky: 89. Rondón (Rjazancev) – 68. Son Heung-min (Bellarabi), 73. Son Heung-min (Kießling)

Karty:   37. Danny (PET), 67. Garay (PET), 76. Witsel (PET), 82. Šatov (PET) – 79. Donati (LEV), 82. Bellarabi (LEV)

Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 3:8.
    FK Zenit Petrohrad: Lodygin – Aňukov, Garay, Lombaerts, Criscito – García, Witsel – Hulk, Danny (C) (80. Rjazancev), Šatov (87. Aršavin) – Keržakov (79. Rondón).
    Náhradníci: Malafejev – Neto, Rjazancev, Mogilevec, Timoščuk, Aršavin, Rondón.

Bayer Leverkusen: Leno – Donati, Toprak, Spahić, Jedvaj (65. Boenisch) – Çalhanoğlu, L. Bender (C) – Bellarabi, Brandt (53. Drmić), Son Heung-min – Kießling (90+1. R. Kruse).
    Náhradníci: Krešić – Hilbert, Boenisch, Öztunali, R. Kruse, Jurčenko, Drmić.

Rozhodčí: Mallenco – Pérez del Palomar, Yuste (všichni Španělsko)