Zenit – Leverkusen 1:2 (kon.) | Malmö – Atlético 0:2 (kon.) | Juventus – Olympiakos 3:2 (kon.)
Basilej – Ludogorec 4:0 (kon.) | Real Madrid – Liverpool 1:0 (kon.) | Benfica – Monaco 1:0 (kon.)
Arsenal – Anderlecht 3:3 (kon.) | Dortmund – Galatasaray 4:1 (kon.)
Juventus FC
3:2 (1:1)
Olympiakos Pireus
Úterý 04.11.2014, 20:45 • Juventus Stadion, Turín • Liga mistrů

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:49:12)

V závěru utkání to již byla taktická bitva, domácí šetřili čas a nakonec mohli ještě své vítězství pojistit, to když sudí Atkinson nařídil pokutový kop, ale s ním si neporadil v poslední minutě nastaveného času Vidal, takže skóre se již neměnilo. Hosté tak, i přes povedený výkon, prohrávají i své druhé venkovní utkání v LM a Juventus splnil to, co se od něho očekávalo, tedy vítězství nad řeckým soupeřem v boji o postup.

Dnešní utkání nabídlo velmi dobrou podívanou, které nechyběly ani góly. Po prvním vyrovnaném poločase se v tom druhém více "ke slovu" dostali hosté, kteří byli aktivnější a častěji tlačili Juventus před jeho vlastní pokutové území. Nakonec se jim i podařilo skórovat, když se v 61. minutě prosadil N'Dinga. V ten okamžik to s Juventusem v utkání, které musel vyhrát, aby si udržel naději na postup, nevypadalo vůbec dobře. Pak však přišel neuvěřitelný obrat, kdy nejprve v 65. minutě, po hlavičce Llorenteho, doputoval míč do branky, po zásahu gólmana Roberta, který si tak dal vlastní gól, a aby toho nebylo málo, tak hned o minutu později se nádherně prosadil na hranici vápna Pogba, jenž svou střelou dostal Juventus do vedení.
    Juventus FC - Olympiacos FC 3 : 2

90+5

Zákroky brankáře Olympiakosu Roberta – 4.

Zákroky brankáře Juventusu Buffona – 3.
    Roberto chytá pokutový kop Vidala!

90+5
    Tým Juventus FC neproměnil pokutový kop, Vidal napálil míč téměř doprostřed branky, ale padající Roberto fantastickým zákrokem míč vyráží, ten se ještě odráží od břevna před branku, kde se nikomu z domácích hráčů nepodařilo zakončit.
    Penaltový zákrok

90+4
    Byla nařízena penalta ve prospěch Juventusu, Milivojević fauluje Téveze a sudí Aktinson neváhá.

90+3
    Běží již třetí minuta nastaveného času, domácí se drží na polovině soupeře.

90+1
    A až nyní, za potlesku tribun, odchází za postranní čáru, pokračuje se ve hře.

90
    Sudí Aktinson dává najevo, že čas nastaví, Chiellini ošetřován na hrací ploše.

90
    Chiellini se ocitl na trávníku po faulu Davida Fustera, šetří se čas.
    Paul Pogba se raduje z vedoucího gólu Juventusu

88
    Závar před brankou Olympiakosu, nejprve musel Roberto zasahovat proti střele Pereyry, poté se k míč dostal Llorente, jehož pokus z levé strany, zpoza vápna, končí pouze nad brankou hostů.

87
    Masuaku fauluje v hlavičkovém souboji Lichsteinera a míč tak získávají domácí, kteří za tohoto stavu nebudou spěchat s rozehráním.

Martin Dvořák

Branky: 21. Pirlo, 65. Roberto (Llorente F.) (vla.), 66. Pogba – 24. Botía (Domínguez), 61. N´Dinga (Maniatis)

Karty:   49. Tévez (JUV) – 85. Botía (OLY)

Neproměněná penalta: 90+5. Vidal (JUV), brankář Roberto zneškodnil

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 11:2.
    Juventus FC: Buffon (C) – Lichtsteiner, Bonucci, Chiellini, Asamoah (83. Pereyra) – Vidal, Pirlo, Marchisio (71. Padoin) – Tévez, Pogba, Morata (58. Llorente).
    Náhradníci: Storari – Ogbonna, Padoin, Pereyra, Coman, Giovinco, Llorente.

Olympiakos Pireus: Roberto – Elabdellaoui, Botía, Abidal, Masuaku – Maniatis (C) (83. Diamantakos), N´Dinga (77. Kasami), Milivojević – Afellay, Domínguez (72. Fuster) – Mitroglu.
    Náhradníci: Megyeri – Avlonitis, Kasami, Bouchalakis, Fuster, Salino, Diamantakos.

Rozhodčí: Atkinson – Mullaarkey, Cann (vš. ENG)