Manchester City – CSKA Moskva 1:2 (kon.) | Bayern – AS Řím 2:0 (kon.) | PSG – APOEL 1:0 (kon.)
Ajax – Barcelona 0:2 (kon.) | Sporting – Schalke 4:2 (kon.) | Maribor – Chelsea 1:1 (kon.)
Šachtar – BATE 5:0 (kon.) | Ath. Bilbao – Porto 0:2 (kon.)
Ajax Amsterdam
0:2 (0:1)
FC Barcelona
Středa 05.11.2014, 20:45 • Amsterdam ArenA, Nizozemsko • Liga mistrů
    Messi dnes svými góly vyrovnal střelecký rekord Ligy Mistrů.

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:39:13)

Španělský velkoklub dnes dotáhl k výhře famózní Leo Messi, který se, hlavně ve druhém poločase, dostal do skvělé herní pohody a ne příliš přesvědčivý výkon z první půle byl zapomenut.

Ajax Amsterdam se dnes, zejména v prvním poločase, prezentoval velmi sympatickým výkonem. Proti Barceloně chtěl hrát aktivně, chtěl hrát útočně a domácí svou rychlostí často dokázali zamotat hlavu bránícím hráčům Barcelony.

Je to tak, je konec. Barcelona slaví cenné tři body, které tak zřejmě definitivně rozhodly o tom, kdo z této skupiny postupuje. Pro Ajax je tak důležitý už hlavně souboj o třetí místo, které ještě zaručuje postup do Evropské ligy.

90+2

Zákroky brankáře Barcelony ter Stegena – 1.

Zákroky brankáře Ajaxu Cillessena – 6.

90+2
    Van Rheijn se ještě prezentoval skvělým obranným zákrokem a to je zřejmě to poslední, co se v dnešním zápase stalo.

90+1
    Sudí Proença nastavil dvě minuty, které se zřejmě odehrají na polovině Ajaxu.

90+1
    Rohový kop se hostům nepovedl podle představ, Messi stále "krouží" kolem vápna Ajaxu, patrná snaha o rekordní střelecký zápis!

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, hosté kontrolují závěr zápasu, Messiho střelu zblokoval Moisander, rohový kop pro Barcelonu.

89
    Cillessen vykopává daleko od své branky, míč končí na polovině Barcelony v autu.

88
    Hosté vhazují z pravé strany, na polovině Ajaxu, který již v zápase tak trochu rezignoval, za tohoto stavu, navíc pouze s deseti hráči, se není čemu divit.

87
    A nechybělo mnoho, Messi si opět naráží s Pedrem, nabíhá do vápna, obránci Ajaxu to mají těžké, zkouší technickou střelu, kterou ale Cillessen chytá.

86
    El Ghazi fauluje Jordi Albu, sudí píská faul a míč získávají hosté ve středu hřiště.

84
    Leo Messi si jen tak vykračuje po hřišti a pohledem sleduje i světelnou tabuli amsterdamské arény.

83
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Dani Alves, přichází Adriano.

81
    Xavi Hernández rozehrál rohový kop z levé strany, ale hosté neohrozili branku, přesto Barcelona drží míč.