Manchester City – CSKA Moskva 1:2 (kon.) | Bayern – AS Řím 2:0 (kon.) | PSG – APOEL 1:0 (kon.)
Ajax – Barcelona 0:2 (kon.) | Sporting – Schalke 4:2 (kon.) | Maribor – Chelsea 1:1 (kon.)
Šachtar – BATE 5:0 (kon.) | Ath. Bilbao – Porto 0:2 (kon.)
Athletic Bilbao
0:2 (0:0)
FC Porto
Středa 05.11.2014, 20:45 • San Mamés Barria, Bilbao • Liga mistrů

Z Ligy mistrů je to pro dnešek všechno. Děkujeme Vám za pozornost a přejeme hezký zbytek večera. (22:42:37)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 0:4. Střely mimo: 5:9.

Na stadionu San Mamés je pro dnešek dobojováno. Po bezbrankové první půli, která toho až tolik nenabídla se ani ve druhém poločase nehrál i díky podmáčenému povrch kvalitní fotbal. Hosté z Porta se dokázali dvakrát prosadit, když hlavně ve druhém případě jim k tomu pomohli sami domácí, kteří po dnešku mohou na postup do dalších bojů asi zapomenout.

90+4

90+4
    Poslední minuta nastavení v plném proudu stejně jako déšť padající v Bilbau.

90+3
    Porto vybojovalo míč, ale žádná kvapík směrem na branku Bilbaa rozhodně k vidění není.

90+2
    Tribuny už poměrně prořídly, diváci odcházejí ze svých míst nejen kvůli dešti, ale i kvůli výkonu domácího celku.

90+1
    Střídání v týmu FC Porto: ze hřiště odchází Yacine Brahimi, přichází Adrián López.

90
    Nastavují se čtyři minuty.

89
    V Bilbau se opět spustil hustý déšť, což už na tak mokrém trávníku není nic příjemného.

89
    Utkání míří do svého konce a u míče jsou nyní hosté.

88
    Rohový kop odvrácen hosty pouze za cenu dalšího.

88
    Rohový kop pro Athletic.

87
    Domácím se čas krátí, navíc nyní znovu naložili se svojí možností hodně špatně, když ani nepřišla střela na branku.