Detroit – Tampa 3:4 (0:1 po s.n.) | NY Rangers – Edmonton 1:3 (kon.) | Ottawa – Toronto 3:5 (kon.)
Chicago – San Jose 5:2 (kon.) | Anaheim – Vancouver 1:2 (0:1 po s.n.)
po s.n. (0:1)
Anaheim Ducks
1:2 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)
Vancouver Canucks
Pondělí 10.11.2014, 03:00 • Honda Center, Anaheim • NHL
    Ani Ryan Kesler, který dnes nastoupil proti svému bývalému týmu, Anaheimu nepomohl k výhře.

To už je z mé strany vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemné vykročení do nového dne! (06:07:50)

Dnešní utkání sledovalo 16749 diváků.

1. Frederik Andersen (ANA) 34 zák., 1 gól, 97,1%
    2. Alexandre Burrows (VAN) 1+0
    3. Ryan Kesler (ANA) 0+1

V nájezdové loterii byly šťastnější hosté, kteří vítězí díky trefě Bonina z první série. Brankáře Vancouveru Lacka pak dvakrát zachránila tyčka, ale nutno dodat, že Kosatky si za to, co předváděly od druhé třetiny, trochu štěstí zasloužily.

Nick BONINO - 1:2sn

V samostatných nájezdech zvítězil tým Vancouver Canucks.
    Autorem vítězné branky je NICK BONINO.

3. série
    0:1
    Obrovská smůla Kačerů! Lacka v nájezdech hned dvakrát zachránila tyčka, nyní do ní pálil Kesler a je tedy rozhodnuto.

2. série
    0:1
    Higgins se rozjel hodně ze strany, Andersen ho vychytal levým betonem.

2. série
    0:1
    Silfverberg trefil tyč!

1. série
    0:1
    Nick Bonino se svou forhendovou kličkou uspěl!

1. série
    0:0
    Getzlaf se pokusil vymíchat Lacka, ale nedal.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení nabídlo parádní podívanou a především domácí měli šance na rozhodnutí. Gól však nepadl a tak uvidíme nájezdy.

Střely na branku v prodloužení – 7:1, celkem – 29:35

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:59
    Konec prodloužení se odehrál před brankou Canuks, ale hráči Anaheimu nedokázali rozhodnout.

64:46
    Domácí v tlaku, ale už nemají moc času.

64:21
    Sledujeme vzrušující prodloužení. Dopředu se vydali Kesler a Silfverberg, pro střelu prvně jmenovaného si sáhl lapačkou Lack.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 23. Vatanen (Kesler) – 32. Burrows (Hamhuis, Bonino), rozh. náj. Bonino