Chrudim – Čáslav 2:0 (kon.) | Bohem. Pr. – Zápy 2:0 (kon.) | Písek – Admira Praha 2:0 (kon.)
Chomutov – Štěchovice 1:2 (kon.)
FC Chomutov
1:2 (1:1)
TJ Štěchovice
Sobota 15.11.2014, 10:15 • Letní stadion na Zadních Vinohradech • Česká fotbalová liga

Ode mě to bude pro dnešek vše, díky za pozornost a někdy příště na počtenou! (12:07:24)

Štěchovice vítězí 2:1! Do vedení se dostaly v 19. minutě, kdy skóroval Novák. O vyrovnání se ve 36. minutě postaral Doksanský.
    Utkání už se schylovalo k penaltám, když minutu před koncem základní hrací doby rozhodl o výhře Štěchovic Michal Švejda.

90+3

90+2
    Domácím byl odpískán další útočný faul, hosté si samozřejmě s rozehrou dávají načas.

90+1
    Střídání v týmu TJ FK Štěchovice: ze hřiště odchází Martin Říha, do pole tak přichází brankář Michal Soukup.

90+1
    Strada na útočné polovině fauloval Nováka.

90
    Rozhodčí nastavil ještě dvě minuty.

89
    Střídání v týmu TJ FK Štěchovice: ze hřiště odchází Tomáš Pavlík, přichází Radek Jiroušek.
    Michal ŠVEJDA - 1:2

89
    Štěchovice právě vstřelily branku!
    Štěchovicím to ale vadit nemusí! MICHAL ŠVEJDA vystřelil a míč se odrazil od jednoho z bránících hráčů, hostující obránce tak dostal druhou příležitost a tu už využil, ranou k tyči překonal Zaťka a v samotném závěru utkání posílá hosty do vedení!

88
    Obrovská šance Štěchovic! Cienciala vyslal do příležitosti Švejdu, který obešel Zaťka, ale jeho centr před odkrytou branku na spoluhráče v poslední chvíli odkopl Hyneš!