Děčín – Ústí n/L 5:6 (kon.)
HC Děčín
5:6 (4:4, 1:1, 0:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 15.11.2014, 14:30 • Zimní stadion Děčín, Oblouková 638/21, Děčín • Regionální liga mladšího dorostu

Dnešní zápas 13. kola ELIOD ligy mladšího dorostu je u konce. Oběma týmům se vždy dařilo vyrovnal, ale poslední gól vstřelil hráč z Ústí nad Labem Pavel Gottfried a Děčín už vyrovnat nedokázal. Slovan si z Děčína odváží domů tři body.

Pro dnešek je to ode mě vše a těším se na počtenou u online přenosu opět někdy příště. Hezký zbytek dnešního dne. Tereza Košťálová (16:53:55)

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Využitá přesilovka! Autorem branky je PAVEL GOTTFRIED. Asistence: Jakub Štochl a Matěj Harkabus.

52:50
    Filip Ineman (DEC) musí za držení hole na dvě minuty do boxu trestoměřičů.

51:45
    Pavel Gottfried (UNL) obdržel menší trest za hákování.

40:01

Druhou část začali lépe hosté. Sebastian Dörner se prezentoval gólem ve dvacáté sedmé minutě, čímž využil přesilovku. Děčín dokázal vyrovnat zásluhou Filipa Inemana o sedm minut později.

40:00

35:32
    Patrik Tošnar (DEC) inkasuje dvouminutový trest kvůli nedovolenému bránění.

Dnešní utkání sleduje 50 diváků.

26:47
    Děčín právě vstřelil branku!
    Autorem branky je BOHUSLAV TENKRÁT. Bez asistence.

26:40
    Využitá přesilovka! Autorem branky je SEBASTIAN DÖRNER. Asistence: Marek Veselý.

25:55
    Patrik Tošnar (DEC) si odpyká dvě minuty za hákování.

20:01

První třetina byla spíše vyrovnávající. Na obou stranách padly čtyři góly. Skóre otevřel Děčín, konkrétně Vojtěch Chňapko na začátku druhé minuty.

20:00

Tereza Košťálová

Branky a nahrávky: 2. Chňapko (Tošnar), 14. Forejtová, 17. Tošnar (Forejtová), 18. Forejtová (Horák), 27. Tenkrát – 4. Čermák (Vidlička, Dörner), 9. Čermák (Dörner, Chmela), 15. Harkabus (Chmela), 17. Horyna, 27. Dörner (Veselý), 55. Gottfried (Štochl, Harkabus)

HC Děčín: Brňák – Holá, Váňa, Tošnar, Černohorský, Tenkrát, Hipius – Chňapko, Horák, Forejtová, Kouba, P. Štěpánek, Ineman, Arnold, Taran.
    Z technických důvodů není k dispozici sestava podle pětek.

HC Slovan Ústí nad Labem: Lejčík (Paťha) – Štochl, M. Štěpánek, Stuchlý, Vidlička, Chmela – Dörner, Čermák, Veselý- Horyna, Herák, Harkabus – Batryn, Tipán, Gottfried. Trenéři: Jan Čaloun, Jiří Sochor.

Rozhodčí: Goltsch – Fejl, V. Vilikus