Toronto – Detroit 4:1 (kon.) | Boston – Montreal 0:2 (kon.) | Tampa – Minnesota 2:1 (kon.)
NY Islanders – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Philadelphia – Columbus 4:2 (kon.) | Washington – Buffalo 1:2 (kon.)
Nashville – Florida 3:2 (1:0 po s.n.) | Dallas – Los Angeles 5:4 (kon.) | Colorado – Carolina 4:3 (kon.)
Edmonton – Chicago 1:7 (kon.) | Calgary – New Jersey 5:4 (2:1 po s.n.) | San Jose – Arizona 3:4 (0:1 po s.n.)
Winnipeg – St. Louis 2:4 (kon.)
po s.n. (2:1)
Calgary Flames
5:4 (0:2, 1:1, 3:1 - 0:0)
New Jersey Devils
Neděle 23.11.2014, 04:10 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

To je ode mě pro dnešek všechno. Přeji vám krásně prožitou neděli. (07:23:39)

1+2, 6 střel, čas na ledě 19:01

Ještě dvě a půl minuty před koncem utkání prohrávaly domácí Plameny o dvě branky. Pak se ale Jiří Hudler trefil v přesilové hře a pouhých pět sekund před koncem Glencross vyrovnal. Následné prodloužení nerozhodlo, a tak přišly na řadu samostatné nájezdy. V těch se vyznamenal třicetiletý český útočník s číslem 24, který ve čtvrté sérii rozhodl o vítězství svého týmu.

Jiří HUDLER - 5:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým Calgary Flames.
    Autorem vítězné branky je JIŘÍ HUDLER.

4. série
    2:1
    Travis Zajac na Rama nevyzrál. Calgary vítězí v dnešním utkání.

4. série
    2:1
    Jiří Hudler se poprvé v letošní sezóně prosazuje v nájezdech. Český forward zvolil svižnou střelu.

3. série
    1:1
    Henriqueovi sjel v závěrečné fázi kotouč.

3. série
    1:1
    Knight na Clemmensena nevyzrál.

2. série
    1:1
    Kanadský útočník to vzal hodně svižně a prostřeluje Rama. Je srovnáno.

2. série
    1:0
    Monahan posílá svůj tým do vedení.

1. série
    0:0
    Ani Josefson není na druhé straně úspěšný.

1. série
    0:0
    Gaudreau první samostatný nájezd neproměňuje.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:50
    Flames to zkusili z hodně ostrého úhlu. Takto na Clemmensena rozhodně vyzrát nemohli.

Miroslav Vozdecký

Branky a nahrávky: 31. Glencross, 43. Jooris (Ferland, Russell), 58. Hudler (Giordano, Brodie), 60. Glencross (Gardreau, Hudler), rozh. náj. Hudler – 6. Henrique (Eliáš, Havlát), 14. Cammalleri (Jágr, Židlický), 40. Zajac (Henrique, Židlický), 51. Ruutu (Ryder, Larsson)