Montreal – Buffalo 3:4 (0:1 po s.n.) | Tampa – Ottawa 4:1 (kon.) | NY Islanders – New Jersey 3:1 (kon.)
Carolina – Pittsburgh 2:3 (kon.) | Toronto – Washington 6:2 (kon.) | Nashville – Columbus 2:1 (kon.)
Minnesota – St. Louis 2:3 (0:1 po s.n.) | Colorado – Dallas 5:2 (kon.) | Los Angeles – Chicago 1:4 (kon.)
Arizona – Calgary 0:3 (kon.) | San Jose – Anaheim 6:4 (kon.) | Detroit – Vancouver 5:3 (kon.)
Los Angeles Kings
1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
Chicago Blackhawks
Neděle 30.11.2014, 04:00 • Staples Center, Los Angeles • NHL

Je tu konec zápasu, který nabídl vše, co se od NHL čeká, včetně pořádné bitky ve vyhroceném závěru. Celkově zaslouženě vyhrálo Chicago v poměru 4-1, když o svém vítězství rozhodlo v první třetině, kde si vytvořilo rozhodující dvoubrankový náskok. King nebyli schopni za celý zápas svého soka nijak kloudně zamáčknout a po takovém nijakém výkonu zaslouženě podledhli aktivnějším Blackhawks, kteří tak odskočili v tabulce Západní konference o tři body právě svému dnešnímu sokovi. S tím, že jsme se dnes drtivou část zápasu rozhodně nenudili, se s Vámi pro dnešek loučím. (06:36:29)

60:00

59:53
    Quick sice zasáhl, jeho kolegům to už ale moc nepomůže.

59:34
    Rozsíval zkusil v přesilovce střelu z dálky, bránu ale vůbec netrefil. Už je ale rozhodnuto.

58:35
    Vyloučeni jsou Carcilo na pět minut a Brayden McNabb na dvě minuty za vyprovokování celé bitky a dalších pět minut za ní samotnou. Nolan jako nejaktivnější aktér dostává deset minut.

58:35
    Na hřišti se strhla pořádná bitka, do které se zapojil třeba Kopita nebo Carcilo, který po vyhraném souboji poslal provokativní pozdrav domácím fandům.
    Brandon SAAD - 1:4

58:11
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Hossa vybojoval puk proti dvěma protiháčům, posunul ho BRANDONOVI SAADOVI, který přes půlku hřiště trefil prázdnou bránu a rozhoduje! Asistence: Marian Hossa.

57:58
    Zbývají dvě minuty, Kopitar vyváží puk zpoza prázdné brány.

57:17
    Domácí LA hraje v šesti, Toews teď trefil z dálky tyčku prázdné branky!

57:07
    Tuto rozháranou pasáž hry ukončuje ofsajdem, který ale sudí posoudil jako úmyslný, Toews. Bude se vhazovat před Crawfordem.

56:25
    Utkání se pomalu ale jistě chýlí ke konci a vidíme opravdu nezáživný hokej, který je po úžasných prvních dvou třetinách zklamáním.

55:34
    Po rychlé protiakci se ke střele z úhlu dostal Clifford, Crawford ho ale v pohodě vychytal.

55:14
    Na puku jsou opět hosté, kteří ho drží v útočné třetině.

54:56
    Nakonec je hra přeci jen přerušen, kotouč totiž vylétl z hrací plochu a vhazovat se bude ve středním pásmu.

54:52
    Dnešní utkání je relativně čisté a proto se moc nepřerušuje, oba týmy ale nehrají ve třetí třetině dobrý hokej.

54:05
    Williams se dostal k jedovaté střele od modré čáry, útočník Kings ale bránu ve výsledku po teči o pořádný kus minul.

Ondřej Hradecký

Branky a nahrávky: 26. Nolan (Muzzin) – 2. Carcillo (Bickell), 18. Richards (Versteeg), 29. Richards (Versteeg), 59. Saad (Hossa)

Los Angeles Kings: Quick (Jones) – Muzzin, Doughty, McNabb, Greene, Regehr, McBain – Pearson, Kopitar, Lewis – King, Carter, Toffoli – Brown, Stoll, Williams – Clifford, Richards, Nolan
    Chicago Blackhawks: Crawford (Raanta) – Rozsíval, Rundblad, Oduya, Hjalmarsson, Keith, Seabrook – Saad, Toews, Hossa – Versteeg, Richards, Kane – Bickell, Shaw, Carcillo – Nordstrom, Kruger, Smith

Rozhodčí: Leggo, Chmielewski – Heyer, Sericolo