Kometa Brno – Olomouc 3:2 (kon.) | Hr. Králové – Chomutov 4:1 (kon.) | HC Plzeň – Sparta 3:2 (kon.)
Kladno – K. Vary 2:3 (kon.) | HC Litvínov – Hvězda Praha 7:2 (kon.) | Pardubice – Slavia 3:6 (kon.)
Č. Budějovice – Letňany 5:1 (kon.)
HC Motor České Budějovice
5:1 (4:1, 0:0, 1:0)
HC Letci Letňany
Neděle 30.11.2014, 17:00 • Budvar aréna • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Domácí zaslouženě vyhráli a získali tři body. (19:00:53)

60:00

59:42
    Vojtěch Doktor (CEB) vyloučen za podražení.

58:25
    Lukáš Kučera napřáhl mezi kruhy a těsně minul pravou tyč.

56:46
    Kašperova přihrávka neprošla na Kaislera. Utkání se v poklidu dohrává.

54:58
    Vokůrka nadělal problémy svou rozehrávkou Hromadovi, ten vše řešil odstřelením puku ven z obranné třetiny.

53:43
    Puk poskakoval za zády Vokůrky, ten se ale rychle otočil a touš měl pod svými zády.

53:00
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Nádhernou branku vstřelil Jakub Káník! Prokličkoval celou útočnou třetinou a bekhendem vymetl pravý růžek Mokrého branky. Bez asistence.

51:37
    Kondelík vybojoval kotouč pro Michala Silného, který jenom nastřelil beton Mokrého!

50:18
    Vochozka prodloužil do útočného pásma, kde číhali jen dobře postavení obránci Letců.

49:01
    Mokrý je zatím ve velmi dobrém rozmaru. Dnes ještě neinkasoval a v poklidu si poradil i s nepříjemnou střelou od Kondelíka.

48:28
    Silný na ledě. Pokračuje se 5/5

47:36
    Káník s Kaislerem zahrozili v oslabení, na druhé straně chytil střelu od modré Vokůrka.

46:28
    Michal Silný (CEB) si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

45:23
    Jakub Káník v brankovišti. Domácí jsou vykázáni z pásma.

44:34
    Přes celé kluziště se dostal domácí kapitán, bekhendovým zakončením jenom prověřil pozornost zatím nepřekonaného Mokrého.

43:33
    Jiří Egert odevzdal kotouč a míří střídat. V následné šanci Kašper nepřelstil Mokrého.

42:22
    Slabá střela od Kryštofa Bouřila nezaskočila Vokůrku.

Filip Kortus

Branky a nahrávky: 2. Kondelík (Vochozka), 7. Matys (Káník), 13. Dudáček (Vochozka, Kondelík), 13. Vochozka (Kondelík), 53. Káník – 6. Vojtela

HC Motor České Budějovice: Vokůrka (Ovsjannikov) – Klusáček, Dosek, Novák, Dudáček, Hromada, Doktor – Silný, Matys, Rolínek, Stauber, Egert, Káník, Vaculík, Kašper, Kaisler, Kondelík "C", Vochozka.
    HC Letci Letňany: Vlas (13.Mokrý) – Vojtela, Straka, Macek, Antoš, Gebell, Lytvynov – Sklenář, Bouřil, Ducha, Fabiánek, Nedorost, Štěbeták, Danov, Kučera, Kocík.

Rozhodčí: Šperl – Mareš, Němec