Omsk – Vladivostok 4:3 (kon.) | Čeljabinsk – Jekatěrinburg 0:0 (odl.) | Ufa – Barys 3:2 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Magnitogorsk 3:0 (kon.) | Soči – Čerepovec 3:2 (po pr.) | Dynamo Moskva – N.Novgorod 5:3 (kon.)
Jokerit – Kazaň 2:4 (kon.) | Viťaz – Atlant 2:1 (2:1 po s.n.) | Riga – Novosibirsk 2:3 (kon.)
HC Slovan – Novokuzněck 5:0 (kon.)
Dinamo Riga
2:3 (0:0, 1:2, 1:1)
HC Sibir Novosibirsk
Pondělí 01.12.2014, 18:30 • Arena Riga • KHL

To je z mé strany vše a u dalších hokejových přenosů se těším brzy nashledanou! (20:50:02)

Statistiky zápasu!

Střely : 20 – 27
    Zablokované střely : 19 – 11
    Vhazování : 23/47 – 24/47
    Hity : 18 – 9
    Trestné minuty : 4 – 4

Dnešní utkání tedy končí výhrou Novosibirsku, který tak potvrzuje dobrou formu z posledních utkání. Skóre otevřel na začátku druhé třetiny Bobrov a 35 sekund po něm přidal další branku Koskiranta. Ve 26. minutě domácí zásluhou Jurčiny snížili. Domácí se poté snažili, ale dobře chytajícího Bespalova už ve druhé třetině nepřekonali. Těžkou ránu zasadil domácím na začátku třetí třetiny Bobrov, který dával na 1:3. Jiskřičku naděje vykřesal Genoway, ale to bylo ze strany domácích všechno a Novosibirsk už vedení udržel!

60:00

59:58
    Ke střele se ještě dostal Mejja, ale Bespalov jeho střelu vyrazil.

59:51
    Puk v pásmu Rigy!

59:33
    Sedláček na střídačce!

59:12
    Cibulskis neudržel puk na modré a domácí opět ztrácí pásmo!

59:00
    Poslední minuta utkání!

58:31
    Koskiranta ale vypíchl kotouč Darzinšovi a udržel puk pár vteřin na polovině Rigy.

57:59
    Střela Genowaye od modré zablokována obránci hostí.

57:39
    Domácí teď opět v útočném pásmu, ale zatím z toho neodkázali nic vytěžit.

56:22
    Domácí se teď sami vyhodili z pásma a budou msuet začít znovu od své branky.

55:49
    Hned po buly se dostal ke střele Hossa, Bespalov si vůbec nebyl jist, kde se puk nachází. Nakonec ho ale našel ve své výstroji.

55:28
    Cipulskisova střela sražená do ochranné sítě.

54:59
    Z mezikruží vystřelil po přihrávce Monjy Bobrov, na brankovišti ještě dorážel Kopejkin, ale Sedláček puk udržel před brankovou čarou!

53:57
    Hossa obkroužil branku, ale byl tísněn jedním z hráčů Sibiru a zakončit nedokázal.

53:34
    Střela Jerofejevse proletěla těsně mimo branky Bespalova!

53:02
    Gimajev zpět na ledě!

Jan Havlovic

Branky a nahrávky: 26. Jurčina (Hossa, Wilson), 48. Genoway (Videll, Mejja) – 23. Bobrov (Bělov), 23. Koskiranta (Kugryšev, Enlund), 42. Bobrov (Ignatovič, Kopejkin)

Dinamo Riga: Sedláček (Deslauriers) – Krišjanis Redlihs, Cibulskis, Genoway, Jurčina, Jerofejevs, Pujacs (A), Augstkalns – Darzinš (A), Videl, Mikelis Relidhs – Indrašis, Wilson, Hossa (C) – Skvorcovs, Bicevskis, Saulietis – Bukarts, Džerinš, Mejja.
    HC Sibir Novosibirsk: Bespalov (Koskinen) – Hersley, Alexejev, Mamašev, Ožiganov, Ignatovič, Gimajev (A), Bělov – Kugryšev, Koskiranta, Enlund (A) – Monja, Bobrov, Kopejkin (C) – Šumakov, Gubin, Sannikov – Šalunov, Vorošilo, Butuzov.

Rozhodčí: Dějev, Kiseljov – Otmachov, Palej