Évian TG – Lyon 2:3 (kon.) | Lens – Lille 1:1 (kon.) | Remeš – Guingamp 2:3 (kon.)
Marseille – Méty 3:1 (kon.)
Racing Lens
1:1 (0:0)
Lille OSC
Neděle 07.12.2014, 17:00 • Stade de France, Paris • Francouzská Ligue 1 Uber Eats
    Fanoušci Lens hodně dlouho čekali, v závěru zápasu se ale přece jen gólu dočkali.

Adamo Coulibaly neproměnil během prvního poločasu několik šancí a Lille za to jeho tým krátce po přestávce potrestalo, když se prosadil Idrissa Gueye. Dlouho to vypadalo, že hosté derby vyhrají, v první minutě nastavení ale dokázal vyrovnat právě Adam Coulibaly, který dnes vstřelil po trefě proti Paris Saint-Germain mnohem důležitější gól. Konečný výsledek. Lens 1 Lille 1. (18:55:43)

90+4

90+4
    Kvůli oslavě gólu Lens ještě hlavní rozhodčí nastavil jednu minutu navíc.

90+4
    Žlutou kartu dostává Dimitri Cavare (Racing Club De Lens).

90+2
    Dlouho domácí čekali na vyrovnávací gól, nakonec se ho ale dočkali a stadionem Lens propukla obrovská euforie.
    Adamo COULIBALY - 1:1

90+2
    Žlutou kartu dostává Adamo Coulibaly (Racing Club De Lens).

90+1
    Lens právě vstřelilo branku!
    ADAMO COULIBALY spálil v prvním poločase několik šancí, aby v první minutě nastavení vyrovnal na 1:1!! Baptiste Guillaume se dostal na levém křídle k centru, kterým našel skvěle naskakujícího Adama Coulibalyho, a ten následně hlavou zamířil přesně do pravého horního rohu.

90
    Nad rámec zápasu byly nastaveny 3 minuty.

89
    Lens chybí touha po vítězství nebo alespoň po vyrovnání, byť samozřejmě nechtějí prohrát.

88
    Žlutou kartu dostává Pierrick Valdivia (Racing Club De Lens).

88
    Hráči Lens jsou naprosto bezzubí ve druhém poločase a vůbec to nevypadá, že se dnes nějaké derby hraje.

87
    Lalaina Nomenjanaharymu byl odpískán útočný faul, když na hřiště povalil Jonathana Delaplace, který si skvěle pokryl míč tělem.

86
    Žlutou kartu dostává Idrissa Gueye (Lille OSC).

86
    Blíží se závěr zápasu a Lille stále vede nad Lens 1:0.

85
    Lalaina Nomenjanahary se pokusil nasimulovat penaltu, se svým hereckým výkonem ale neuspěl a ještě mohl být rád, že za něj nebyl odměněn žlutým kartónkem.