Barcelona – Huesca 8:1 (kon.) | Eibar – Getafe 1:2 (kon.) | Espanyol – Alavés 1:0 (kon.)
Levante – Albacete 0:0 (kon.) | Cordoba – Granada 1:1 (kon.) | Real Sociedad – Oviedo 2:0 (kon.)
Villarreal – Cádiz 3:0 (kon.)
SD Eibar
1:2 (0:2)
Getafe CF
Středa 17.12.2014, 20:00 • Estadio Municipal de Ipurúa (Eibar) • Španělský pohár

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Přeji Vám příjemný zbytek večera. (21:47:17)

Rozhodčí nenastavil ani minutku a zápas je tedy za námi! Getafe vítězí na hřišti Eibaru 2:1 a díky celkovému skóre 5:1 postupuje do osmifinále Copa del Rey, kde ho čeká prvoligová Almería.

90

89
    Centrovaný míč byl odvrácen hostující obranou, ale v útoku pokračují domácí.

88
    Nieto vybojoval rohový kop pro Eibar.

87
    Ani v závěru však nevidíme nějaký drtivý tlak a zápas se celkem v poklidu blíží ke svému konci.

84
    Tentokrát se ke střele dostal Nieto, ale s jeho přízemním pokusem si opět poradil Codina. Na hráčích Eibaru je v závěru zápasu vidět snaha odvrátit domácí porážku.

83
    Domácí to teď zkusili z dálky, ale střela mířila pouze do náruče připraveného Codiny.

81
    První žlutou kartu zápasu vidí v 81. minutě domácí Nieto, který skluzem fauloval protihráče.

81
    Piovaccari si ve vápně zpracoval míč rukou, což neuniklo hlavnímu rozhodčímu, který píšťalkou ukončil útočnou snahu domácích.

79
    Hosté nakonec z rohu nezahrozili. Na druhé straně teď pálil z dálky Lara, ale jeho pokus skončil jen v boční síti.

77
    Leon teď zahrozil z pravé strany, když nebezpečně vypálil z úhlu a jeho pokus Irazusta vyrazil pouze do jednoho ze spoluhráčů, od něhož se míč odrazil těsně vedle brány. Nakonec z toho tedy bude roh pro Getafe.

76
    Hosté jsou v posledních minutách o něco aktivnější a nyní to zkoušeli centrem z pravé strany, ale domácí obrana dokázala zakročit a míč odvrátit do autu.

74
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Lacen, přichází Diawara.

73
    Rozhodčí teď ponechal domácím výhodu, jenže ti vzápětí o míč přišli, takže se nakonec píská faul na polovině hřiště.

71
    Na hřišti je znát, že o postupujícím už je v podstatě rozhodnuto a ani jeden z týmů už se nikam příliš nežene.

67
    Míč se pohybuje převážně ve středu hřiště, kde mají častěji v držení domácí. Hra teď hodně postrádá tempo.