Barcelona – Huesca 8:1 (kon.) | Eibar – Getafe 1:2 (kon.) | Espanyol – Alavés 1:0 (kon.)
Levante – Albacete 0:0 (kon.) | Cordoba – Granada 1:1 (kon.) | Real Sociedad – Oviedo 2:0 (kon.)
Villarreal – Cádiz 3:0 (kon.)
Villarreal CF
3:0 (0:0)
Cádiz CF
Středa 17.12.2014, 22:00 • El Madrigal • Španělský pohár

Přeji vám hezký zbytek večera, popřípadě dobrou noc a někdy příště na shledanou u některého ze zápasů. (23:49:03)

Po celkovém součtu obou zápasů postupuje do osmifinále Villarreal. Cádiz vyprášil v poměru 5:1 (2:1, 3:0). Především domácí odveta byla jasnou záležitostí, kde bylo zprvu jen otázkou času, kdy padne první gól. Stalo se tak nakonec krátce po začátku druhého poločasu, který byl ze strany domácích zvládnut ukázkově!

90
    Konec zápasu. Ani ve druhé půli rozhodčí necítil za jasného stavu utkání natahovat.

90
    O kulišárnu a čtvrtou branku se nyní snažil Moi Gómez, ale panenkovským dloubáčkem z úhlu branku přestřelil.
    Moreno GERARD - 3:0

89
    Villarreal právě vstřelil branku!
    Villarreal definitivně pečetí osud zápasu, třetí gól domácích přidává hlavičkou z hranice malého vápna GERARD MORENO. Skóruje přesně deset minut po své první trefě!

87
    Po centru se k hlavičce dostal střídající Diego González, ale míč branku hodně minul.

86
    Nyní se pro Cádiz naskýtá možnost standardky z poměrně zajímavé pozice asi osmnácti metrů!

86
    Vypadá to, že hráč Villarrealu bude po krátké chvíli strávené v péči lékařů pokračovat ve hře.

85
    Na trávníku zůstává ležet Puerto, který bude potřebovat minimálně obstřik.

82
    Upozornit na sebe chtěl nový muž na trávníku José Mari, nicméně střela mu vůbec nevyšla.

81
    Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Kike López, přichází José Mari.
    Moreno GERARD - 2:0

79
    O postupujícím se zdá být definitivně rozhodntuo. Spoluhráčovu zpětnou přihrávku na hranici malého vápna využil GERARD MORENO. Cádiz by nyní k postupu potřeboval zřejmě nereálné tři góly.

75
    Cádiz tu a tam růžky vystrčí, ale Juan Carlos zatím může zůstat v klidu. Daleko více vzruchu je u opačné branky!
    Střela dos Santose

72
    Do velké šance se dostal střídající Giovani dos Santos, ale gólman Ricky Alonso proti němu skvěle zasáhl. Roh pro Villarreal.