Chelsea – West Ham 2:0 (kon.) | Burnley – Liverpool 0:1 (kon.) | Crystal Palace – Southampton 1:3 (kon.)
Everton – Stoke 0:1 (kon.) | Leicester – Tottenham 1:2 (kon.) | Manchester Utd. – Newcastle 3:1 (kon.)
Sunderland – Hull City 1:3 (kon.) | Swansea – Aston Villa 1:0 (kon.) | West Brom – Manchester City 1:3 (kon.)
Arsenal – Queens Park 2:1 (kon.)
Leicester City
1:2 (0:1)
Tottenham Hotspur
Pátek 26.12.2014, 16:00 • King Power Stadium, Leicester • Anglická Premier League

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký sváteční večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (18:04:52)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 16:5.
    Rohy: 11:1. Fauly: 10:14.

Zápas je u konce a tři body míří do Londýna. Leicester sice ve druhé půli předvedl velice sympatický výkon, jenže na body to nestačilo. Domácí vyrovnali ve 48. minutě, to se trefil Ulloa, rozhodující okamžik však patřil hostům. Gól to byl pro domácí velice smolný, Hamerovi totiž proklouzl Eriksenův přímý kop přes rukavice do sítě. Leicester tak od konce září stále čeká na výhru, Tottenham si naopak připsal velice cenné body.

90+6

90+6
    Definitivně rozhodnout mohl Eriksen, jeho přízemní rána prolétla těsně mimo Hamerovy branky.

90+6
    Tlak domácích vrcholí, nyní však vhazují hosté a budou se snažit udržet míč co nejdál od Llorise.

90+4
    Llorisovo ošetření po Vardyho ataku je u konce, zápas se může dohrát.

90+3
    Jamie Vardy atakoval Llorise, který už měl míč v rukavicích a za tohle musela následovat žlutá karta.

90+2
    Další roh Leicesteru, na ten přiběhl i gólman Hamer, Lloris centr stáhl do rukavic.

90+1
    Další dva Vardyho centry. První obrana odvrátila z vápna, po tom druhém se bude kopat roh.

90
    Rozhodčí nastaví čtyři minuty.

90
    Utkání sleduje 31 870 diváků.

90
    Gólman hostů si poradil i s Vardyho centrem.

89
    Pouhé decimetry byli domácí od vyrovnání! Po centru zprava šel po míči skluzem Morgan, jenže před brankovou čárou jej zachytil rychlý Lloris!

87
    Domácím velice rychle utíká zbývající čas, proto už nic zvláštního nevymýšlí a posílají do šestnáctky centr za centrem.

85
    Horké chvíle před Llorisem. Domácí si žádali penaltu po zákroku Vertonghena na Vardyho, rozhodčí ovšem ukázal, že zákrok šel přes míč. Po následném rohu byl blízko zakončení Ulloa, těsná obrana hráčů ve žlutém jej ale udržela na uzdě.

84
    Předtím ale ještě střídání hostů, Harry Kane jde pomalým krokem na střídačku, místo něj si zahraje Paulinho.

84
    Následný přímý kop domácích skončil na horní síti, takže Lloris může v poklidu vykopnout.

83
    Střídání domácích, dnes poslední. Paul Konchesky končí, poslední minuty si zahraje Antony Knockaert.