Villarreal – Real Sociedad 1:0 (kon.) | Atlético – Real Madrid 2:0 (kon.) | Almería – Getafe 1:1 (kon.)
Valencia – Espanyol 2:1 (kon.)
UD Almería
1:1 (0:1)
Getafe CF
Středa 07.01.2015, 22:00 • Estadio de los Juegos Mediterráneos • Španělský pohár

Dnešní utkání končí! UD Almería remízovala s Getafe CF v prvním zápase osmifinále Španělského poháru 1:1!

První poločas nabídl velmi zajímavý fotbal. Domácí byli od začátku lepším týmem. Do první příležitosti se ale dostali hosté. Hinestroza ale nedokázal trefit prázdnou branku. Ve 21. minutě ale přecejenom hosté udeřili, míč si do vlastní sítě srazil Verza. Hra se poté vyrovnala a po prvním poločase byl stav 0:1.

Ve druhém poločase byla jasně lepší domácí Almeríe. Už v 59. minutě byla nařízena penalta po faulu na Romeru. K té se postavil Verza a alespoň částečně odčinil svůj vlastní gól. Domácí poté tlačili, výborný výkon podal především Wellington, který zlobil Arroya na pravé straně. V závěru ještě kopal volný přímý kop Verza, ale mířil pouze do rukavic Codiny.

Žluté karty – 2 -5

To je z mé strany vše a u dalšího fotbalového přenosu se těším brzy nashledanou! (23:59:59)

90+3

90+3
    Žlutou kartu dostává Rodíguez (Getafe CF).
    Vázquez nezpracoval míč ideálně.

90+3
    Rodríguez našel dlouhý centrem Vásqueze, který měl míč na dlouhou nohu a nedokázal jej zpracovat dle svých představ!

90+2
    Rozehrávky se ujal Pedro León, ale jeho centr domácí obrana odvrátila.

90+2
    Dos Santos fauloval Vásqueze. Z opakovaných záběrů to jako faul nevypadalo, nicméně hosté mají k dispozici volný přímý kop.

90+1
    Výkop Codiny přesný nebyl, jeho rozehrávku zachytil Verza. Ten chtěl vysunout Soriana, na něj byla přihrávka příliš rychlá.

90
    Nastavují se tři minuty!

90
    Rozehrávky se ujal Verza, ale jeho přízemní střela šla jen do míst, kde stál Codina!

89
    Kousek před vápnem byl faulován Soraino. Provinil se Astray. Zajímavá příležitost pro Almeríi!

89
    Utkání se pomalu blíží ke svému konci. Hráči Alemeríe kombinují na polovině Getafe.

87
    Centr Verzy se snášel do vápna. Codina ale pravou rukou vyboxoval míč pryč. Při tom ale srazil Dos Santose, který je trochu potlučený, gólman Getafe mu ale kolegiálně pomáhá vstát.

86
    Do úniku se hnal Romera, toho lehce přidržel Naldo a vidí žlutou kartu!

85
    Wellington dokázal odcentrovat přes bránícího Laga. Jeho centr ale dolétl jen do rukavic brankáře Codiny.

84
    Oba hráči už jsou zpět na hrací ploše.

83
    Arroya s Dubarbierem a zjevně se střetli hlavami. Oba hráči jsou ošetřováni.

82
    Almería zatím kombinuje na své polovině.

81
    Proti Dubarbierovi předvedl výborný obranný zákrok Naldo, který dokonce vybojoval i autové vhazování pro svůj tým.