Olomouc – Zlín 4:6 (kon.) | Jihlava – Letňany 3:2 (2:1 po s.n.) | PZ Kladno – K. Vary 3:2 (kon.)
Hr. Králové – Pardubice 3:2 (2:1 po s.n.) | Chomutov – Sparta 8:1 (kon.) | Havířov – Přerov 2:1 (kon.)
Slavia – HC Plzeň 1:0 (kon.)
po s.n. (2:1)
Královští lvi Hradec Králové
3:2 (0:2, 0:0, 2:0 - 0:0)
HC Dynamo Pardubice
Čtvrtek 08.01.2015, 16:00 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Po samostatných nájezdech v dnešním utkání vítězí tým z Hradce Králové! Pardubice se v první třetině dostaly do dvoubrankového vedení, které dlouho držely. Ve třetí třetině se Hradec dotáhl na rozdíl jediného gólu, po kterém nejprve neúspěšně obléhal pardubickou branku, ale přesně 6 sekund před koncem vyrovnal dnes výborně hrající hradecký kapitán Martin Štohanzl, který doklepl odražený kotouč od zadního mantinelu!

V prodloužení měli domácí možnost přesilové hry, ale několik šancí brankou neskončilo.

Na řadu tak přišly samostatné nájezdy, ve kterém se činili oba brankáři! Až v 9. sérii rozhodl Jaroslav Dvořák, který blafákem po vzoru slovenského kapitána Bostonu Bruins Zdena Cháry napřáhl a dělovkou vymetl růžek pardubické branky!

Hradec tak nakonec dokázal vývoj utkání otočit a může si tak připsat další vítězství!

Oběma týmům patří uznání za předvedený výkon. Jak Hradec, tak Pardubice předváděly kvalitní dorostenecký hokej, kterému nechybělo téměř nic.

Ode mě je to pro dnešek vše, z FORTUNA arény Vám přeji hezký zbytek dne. (18:52:29)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Královští lvi Hradec Králové.
    Autorem vítězné branky je JAROSLAV DVOŘÁK.

9. série
    2:1
    Jaroslav Dvořák zvolil ruský blafák, kterým rozhoduje dnešní utkání! Mezi kruhy napřáhl, s ničím se nepáral a vymetl růžek pardubické branky!

9. série
    1:1
    Matýsovu kličku do forhendu chytá Vomáčka.

8. série
    1:1
    Jakubcovi sjel puk z hole. Ani v 8. sérii se tak nerozhodlo.

8. série
    1:1
    Vomáčka vypíchl Kautovi kotouč z hole.

7. série
    1:1
    Jakub Hašek si sice položil pardubického brankáře, ale branku minul.

7. série
    1:1
    Trejbal tak dlouho kvedlal s kotoučem, až ani nezakončil.

6. série
    1:1
    Vlk už druhý nájezd po sobě kryje ve stoje. Muška mu trefil lapačku.

6. série
    1:1
    Machač opět rozezvonil tyč hradecké branky.

5. série
    1:1
    Pažourek trefil pouze beton Tomáše Vlka.

5. série
    1:1
    Pochobradský vystřelil mezi kruhy, tohle nemohlo Vomáčku překvapit.

4. série
    1:1
    Šaldovu střelu Vlk přečetl.

4. série
    1:1
    Martin Kaut nastřelil tyč hradecké branky!!

3. série
    1:1
    Vomáčka kryje střelu Matěje Blümela! Nájezdy pokračují.

3. série
    1:1
    Gasparův pokus Vlk lapil

2. série
    1:1
    Martin Kaut povedenou kličkou do forhendu dává gól.

Rudolf Bernart

Branky a nahrávky: 46. Dvořák (Maršík), 60. Štohanzl (Lelek), rozh. náj. Dvořák – 5. Mert (Pochobradský), 12. Matýs