Sobota 10.01.2015, 19:15 • SH Brno, Bohunice • 2. Futsal liga východ

Probíhá poslední minuta zápasu a o dělbě bodů je již rozhodnuto.

34
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Šťastným střelcem je MARTIN BLÁHA, jemuž asistoval Vavrušák.

31
    To už s Vlky vypadá špatně. VLADIMÍRU MUDRÍKOVI asistoval Kašpar. Pšurnému střela z bezprostřední blízkosti proklouzla mezi prsty.

30
    Žlutou kartu dostává Polášek (KFV Roub Vítkovice).

28
    Starý vidí za protesty žlutou kartu.

27
    V tomto zápase celkům nejspíše nepůjde o vzhled hry, ale o udřený výsledek. Hra se nemůže líbit ani nejzarytějším optimistům.

24
    Na fauly 0:1.

23
    Dá se říci, že dnes jsou to brankáři, co rozhodují o vzhledu hry – jejich zákroky jsou pro vývoj zápasu nesmírně důležité.

21

20
    Toto je opravdu ukázková branka do šatny. Bláhovu přihrávku zužitkoval LUKÁŠ KOVÁČIK, který 16 sekund před koncem první poloviny prostřeluje Pšurného.

20
    Vlkům nacvičený přímý kop příliš nevyšel, respektive střela, jejíž adresátem byl Hansl.

19
    Matusák vytasil parádní reflexivní zákrok, jeho levá ruka perfektně vytěsnila míč z prostoru „šibenice“.

17
    Velké množství faulů doprovází druhou polovinu prvního poločasu. S nimi samozřejmě přicházejí i značné emoce nejen ze strany hráčů, ale i v řadách personálu obou celků.

16
    Oddechový čas domácích.

16
    Utkání sleduje 69 diváků. Návštěva na tento mač je nad mírným průměrem.

13
    Žlutou kartu dostává Bláha (KFV Roub Vítkovice).

11
    Žlutou kartu dostává Kratochvíl (Žabinští Vlci Brno).

10
    Brankař domácích předvádí místy až fascinující zákroky. Dnes bude velký problém jej překonat.

8
    Hra se odehrává v rychlém tempu, nevyskytují se tu skoro žádná přerušení. Stav i po započaté deváté minutě 0:0.

7
    Na fauly je to po sedmi minutách hry 2:1

5
    Vítkovičtí se pokouší vytvořit tlak, obrana Vlků zatím plní svou práci bezchybně.

3
    Zajímavě to zkusil Starý, jeho jemná teč hlavičkou ale k ohrože ní nevedla.

1

Sestavy budou uveřejněny v poločasové přestávce. Zajímavostí však je, že domácí mají pouze tři hráče na střídání

Dobrý den, vážení fanoušci futsalu. Vítám Vás u přímého přenosu utkání mezi celky Brna a ostravských Vítkovic.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:15.