N.Novgorod – Jokerit 3:4 (kon.) | Minsk – Dynamo Moskva 3:2 (2:0 po s.n.) | Petrohrad – CSKA Moskva 3:1 (kon.)
Riga – Čerepovec 2:0 (kon.)
Dinamo Riga
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Severstal Čerepovec
Úterý 13.01.2015, 18:30 • Arena Riga • KHL

Pro dnešek je to vše, já se s vámi loučím a přeji krásný zbytek dne. (20:47:41)

Československá stopa v utkání

Jakub Štěpánek (CER) – 2 obdržené branky
    Milan Jurčina (RIG) – Čas na ledě – 20:54

Dnešní utkání končí za stavu 2:0. Nezáživné utkání nakonec ovládli domácí dvěma brankama. Stav utkání otevřel dvě minuty po polovině utkání Mikelis Redlihs. Utkání bylo vyrovnané, ale bez šancí. Druhou branku poté vstřelil Skvorcovs sedm minut před koncem třetí třetiny v oslabení.

60:00

59:58
    Zakázané uvolnění domácího celku.

59:38
    Maxim Trunjov z pravé strany vystřelil do boku Deslaurierse.

59:20
    Před branku se parádně proháčkoval Pavel Buchněvič. Bohužel pro hosty nestihl zakončit, neboť byl odzbrojen.

59:00
    Začala poslední minuta tohoto utkání.

58:50
    Domácí fanoušci si utkání užívají a mohutně povzbuzují svůj celek.

58:05
    Před brankou bekhendem zakončoval jeden z domácích. Konstrukci jen těsně míjí!

57:25
    Nikolaj Stasenko (CER) vyloučen na 2+2 minuty, Mikelis Redlihs (RIG) jen na dvě. Přesilovka domácího celku.

57:25
    Roberts Bukarts v další šanci. Lotyšský reprezentant si vybruslil před branku a vystřelil do betonů Štěpánka. Následně se strhla mela.

56:29
    Tutová šance domácích. Před branku dostával puk jeden z hráčů. Se svou šancí naložil zkušeně a puk poslal do levého horního rohu, kde ovšem byla vyrážečka Štěpánka.

55:37
    Čerepovec zoufale atakuje branku Deslaurierse, který je blízko shutoutu.

54:20
    Domácí v rauši a hosté jen těžce dobývají branku.

53:50
    Hodně povedené oslabení pro domácí celek. Ze začátku šetřili čas v útočném pásmu a poté udeřili skrz Skvorcovse.

53:43

53:26
    Přesilovka hostů samozřejmě pokračovala a před Deslaurierse byli dva volní hráče, ale ani jeden z nich nedokázal dostat puk za jeho záda.
    Gunars SKVORCOVS - 2:0