Bordeaux – Nice 1:2 (kon.)
Girondins Bordeaux
1:2 (1:0)
OGC Nice
Pátek 16.01.2015, 20:30 • Stade Chaban-Delmas, Bordeaux • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Předehrávka 21. kola nejvyšší francouzské soutěže měla zajímavé vyvrcholení. Bordeaux od 33. minuty vedlo zásluhou Diega Rolána, v 66. minutě ale domácí při bránění standardní situace zaváhali, když nechali skórovat osamoceného Jordana Amaviho. V 90. minutě udeřili hosté podruhé, když se trefil Allasane Pléau. Nice si tak ze Stade Chaban-Delmas, kde vyhrálo naposledy v březnu 2012, odváží cenné vítězství. Tři body si v Ligue 1 připsalo podruhé v řadě a posunulo se na prozatímní desátou příčku.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji pohodový zbytek pátečního večera a pěkný víkend. U dalších online přenosů na shledanou. (22:30:05)
    Alassane Pléau uštědřil v závěru zápasu svému soupeři velkou ránu a dovršil skvělý obrat Nice, na jehož hráčích byla vidět obrovská euforie.

90+3

90+2
    Hosté zaskočili Girondins, které vedlo od 33. do 66. minuty. Teď už domácím na změnu stavu nezbývá mnoho času.

90+1
    Na Stade Chaban-Delmas se přidávají tři minuty nad rámec základní hrací doby.
    Alassane PLÉA - 1:2

90
    Nice právě vstřelilo branku!
    Svěřenci Claudea Puela rozebrali domácí do posledního dílku a dokonale šokují Bordeaux. Éric Bauthéac prošel po pravé straně do vápna, kde našel nehlídaného ALASSANE PLÉAU, který bez problémů překonal Cédrica Carrassa.

89
    Bauthéacův tečovaný centr z pravého křídla skončil v náruči Carrassa.

89
    Pallois se na vlastní polovině provinil nedovoleným zákrokem. Nice rozehrává.

87
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Grégory Sertic, přichází David Djigla.

86
    Sala převzal z kopačky Tourého výbornou přihrávku za obranu, jenže tváří v tvář Hassenovi si míč ukopl a dostal se ze střelecké pozice.

85
    Rolán se proháčkoval až do velkého vápna, poté ale upadl. Sudí Millot nechává pokračovat ve hře.

83
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Carlos Eduardo, přichází Albert Rafetraniaina.

81
    Bauthéac se prodral po pravém křídle do šestnáctky, kde hledal lépe postaveného Carlose Eduarda, před nímž ale na poslední chvíli zasáhl D'Almeida.

80
    Hosté nadvakrát rozehráli rohový kop. Akce ovšem končí faulem na Carrassa.

79
    Touré si na útočné půlce v duelu s Puelem počínal v rozporu s regulemi.
    Kapitán Bordeaux Grégory Sertič byl blízko vstřelení nádherného gólu, jeho střela z volného přímého kopu ale rozezněla břevno.

78
    Sertič z 28 metrů orazítkoval břevno! Hassen se za jeho projektilem jenom ohlédl.

77
    Mendy zezadu zajel do Rolána. Girondins rozehraje přímý kop z velice nadějné pozice.