Vítkovice – Mladá Boleslav 4:1 (kon.) | Zlín – Třinec 2:3 (po pr.) | Olomouc – Mountfield HK 1:4 (kon.)
Kometa Brno – Slavia 5:2 (kon.) | Liberec – K. Vary 1:0 (kon.) | Pardubice – Plzeň 3:4 (po pr.)
Sparta – Litvínov 7:1 (kon.)
HC Kometa Brno
5:2 (0:2, 2:0, 3:0)
HC Slavia Praha
Pátek 16.01.2015, 18:00 • Hala Rondo • Tipsport extraliga
    Statistiky ze zápasu

Ode mne je to z Brna vše, loučím se s vámi a těším se někdy příště na počtenou. (20:31:48)

Utkání je u konce. Kometa dokázala obrátit nepříznivý výsledek z první třetiny a pražskou Slavii nakonec porazila 5:2.

59:25
    Furch kryje v lapačce nahozený puk ze středního pásma, bude se ještě vhazovat po jeho pravici.
    Antonín HONEJSEK - 5:2

59:00
    Kometa právě vstřelila branku!
    Napodruhé to ale už vyšlo a ANTONÍN HONEJSEK trefuje z pravého křídla prázdnou bránu pražské Slavie. Jeho první branka před brněnským publikem. Asistence: Jan Káňa.

58:54
    Honejsek mohl pečetit do prázdné brány, od modré čáry se ale netrefil.

58:38
    Valachova rána od modré byla sražena vysoko nad.

58:21

58:17
    Slavia odvolává brankáře a zkusí to v šesti!

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny, puk je mimo obranné pásmo Komety.

57:54
    Ofsajd Slavie, buly ve středním pásmu.

57:34
    Divíšek mohl snížit! Jeho tři dorážky z hranice brankoviště ale na Čiliakův beton nevyzrály.

57:04
    Hanzlík má puk na holi a šetří vteřiny.

56:36
    Kometa se ale dostala na puk a vyhazuje.

56:20
    Menší trest pro hráčskou lavici. Za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká trest Honejsek. Jedna z posledních šancí pro Slavii s výsledkem ještě něco udělat.

Pavel Kuba

Branky a nahrávky: 32. Němec (Kempný, Ton), 40. Hruška (Ptáček, Kempný), 46. Ton (Hruška, Ptáček), 51. H. Zohorna (Kempný, Ptáček), 59. Honejsek (Káňa) – 13. Sklenář (Vlasák), 16. Holec (Kolář, Divíšek)

HC Kometa Brno: Čiliak (Falter) – Kempný, Ptáček, Hanzlík, Dujsík, Malec, Kuboš, Vágner – Hruška, Němec, Ton – Burian, Koreis, Vondráček – Dočekal, Zohorna, H. Honejsek – Káňa, Čermák (C), R. Zohorna.
    HC Slavia Praha: Furch (Svoboda) – Šenkeřík, Štich, Kolařík, Valach, Beňovič, Růžička, Krejčí – Sklenář, Bednář (C), Vlasák – Kolář, Divíšek, Holec – Poletín, Vas, Stránský – Andres, Vrdlovec, Veselý.

Rozhodčí: Mikula, Šír – Polonyi, Špůr