Letňany – Písek 5:2 (kon.) | Zlín – Hr. Králové 3:4 (0:1 po s.n.) | Kladno – Olomouc 1:0 (po pr.)
PZ Kladno – Vsetín 1:3 (kon.) | Kometa Brno – Pardubice 6:2 (kon.) | Vítkovice – HC Plzeň 0:4 (kon.)
Liberec – K. Vary 4:1 (kon.) | HC Litvínov – Č. Budějovice 6:4 (kon.) | Sparta – Chomutov 3:1 (kon.)
Jihlava – Havířov 3:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Poruba 2011 6:0 (kon.) | Třinec – Slavia 3:5 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
HC Plzeň 1929
Pátek 16.01.2015, 17:00 • MFH Ostrava • Extraliga staršího dorostu

To je ode mě pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek pátečního večera. (19:34:01)

Zápas 7. kola nadstavby mezi Vítkovicemi a Plzní je již minulostí. Tři body berou zaslouženě hráči hostujícího týmu, kteří svůj náskok v průběhu celého zápasu trpělivě navyšovali. Gól si v zápase připsali Jakub Pokorný, Tomáš Vracovský, Jakub Vavřička a Matyáš Kantner.

60:00

59:59
    V samém závěru vylučuje rozhodčí Fiala autora posledního gólu Tomáše Krystla za podražení.

59:37
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Hosté na závěr utkání využívají další přesilovou hru. Autorem gólu je TOMÁŠ KRYSTL. Asistence: Petr Kodýtek a Marek Rubner.

58:42
    Po dlouhé výhodě Plzně je signalizovaný trest uložen. Ondřej Gabrhelík vyfasoval dvě minuty za podražení a navrch ještě desetiminutový osobní trest za nesportovní chování. Na trestnou lavici místo něj zamířil Danielčak.

57:19

56:50
    Vítkovice se brání ve čtyřech.

56:46
    Z ostrého úhlu pálil Kantner, avšak bránu výrazně minul.

56:33
    Tým Plzně docílil gólu, ten však rozhodčí uznat nemůže, protože puk přešel brankovou čáru až po odpískání.

55:19
    Domácí jsou do tří a dvojnásobná přesilovka hostů bude trvat více než minutu a půl. Dvě minuty za podražení inkasuje Jakub Ďurkáč.

54:50
    Na trestnou lavici odjíždí Daniel Spratek, jenž vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění.

54:30
    Zpoza brány vyslal střílenou přihrávku Vavřička, před brankou pozičně dobře postavený Hajšman však minul.

51:23

51:00
    Po střele obránce Kvasničky zvonila za zády Kardinála tyč. Útočné akci hostů však nebyl konec, k odraženému puku se dostali nejprve Vavřička, a následně také Kodýtek, ale ani jeden z nich nedokázal puk přehodit přes betony vítkovického gólmana.

50:49
    Plzenští začali novou přesilovkovou kombinaci, Kardinál zůstává pozorný.

50:20
    Do šance se dostal Spratek, ten však v tváří tvář Zemanovi zakončil jen do středu branky, na což byl brankář připraven.

49:50
    Raška vyhodil puk přes všechny čáry..

49:23
    Marek Čechman inkasuje dvě trestné minuty za hákování a opět oslabuje svůj tým.

Simona Volníková

Branky a nahrávky: 13. Pokorný (Stráský), 26. Vracovský (Krystl), 36. Vavřička (Hajšman, Stráský), 60. Kantner (Kodýtek, Rubner)

HC Vítkovice Ridera: Kardinál (Daňa) – Gabrhelík, Veřmiřovský, Ďurkáč, Čechman, Slíž, Bartek – Franz, Raška, Malina, Pastor, Toman, Vondál, Gřesík, Slánský, Spratek, Stupka, Danielčak, Hartmann
    HC Plzeň 1929: Zeman (Krasanovský) – Kačena, Kvasnička, Váchal, Sysel, Čechura, Sedláček, Pokorný – Roubal, Kučera, Krystl, Vavřička, Krásný, Kantnét, Kodýtek, Kokoška, Vracovský, Rubner, Hajšman, Hanzlík, Stráský

Rozhodčí: V. Fiala – J. Gebauer, V. Lederer