Letňany – Písek 5:2 (kon.) | Zlín – Hr. Králové 3:4 (0:1 po s.n.) | Kladno – Olomouc 1:0 (po pr.)
PZ Kladno – Vsetín 1:3 (kon.) | Kometa Brno – Pardubice 6:2 (kon.) | Vítkovice – HC Plzeň 0:4 (kon.)
Liberec – K. Vary 4:1 (kon.) | HC Litvínov – Č. Budějovice 6:4 (kon.) | Sparta – Chomutov 3:1 (kon.)
Jihlava – Havířov 3:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Poruba 2011 6:0 (kon.) | Třinec – Slavia 3:5 (kon.)

59:32
    Okolo brány domácích ještě kličkují hosté.

58:52
    Skončily tresty Urbánka a Kachyni.

58:46
    Vyloučen za podražení Ondřej Šulek (CEM) na dvě minuty se posadí na trestnou lavici.

57:59
    Před bránou se k puku dostal Chmelař, ale bránu minul.

56:52
    Vyloučeni současně Štěpán Urbánek (LIM) a Ondřej Kachyňa (CEM) na dvě minuty za hrubost.

56:43
    Hostím se šance pomalu rozplývají, ale i nadále to nevzdávají.

55:39
    Havelka po chvíli odjíždí po svých na střídačku.

55:39
    Havelka opět leží na ledě a tentokrát je přivolán i doktor.

55:05
    Urbánek vystřelil od modré, ale Němcovy betony byly rychlejší.

53:43
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Hosté neskládají zbraně a snižují vedení domácích. Vyraženou střelu Kadlece dorazil za brankovou čáru JAN BÁRTA. Asistence: Martin Kadlec.

53:06
    Puk vyhozen mimo ledovou plochu. Vhazování ve středním pásmu.

51:41
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Domácí si utužují své vedení již na tříbrankové. Z vrcholu kruhu se podařilo prostřelit již podruhé Němce JOSEFU MYŠÁKOVI. Asistence: Jan Chmelař, Martin Havelka.

50:46
    Předpisově Vébr sám oklamal několik hráčů hostí a probojoval se s pukem do útočného pásma, tam o něj však přišel.

50:03
    Zakázané uvolnění domácích nabízí Motoru vhazování v útočném pásmu.

48:41
    Pavlíček dostal přihrávku na mezikruží, odkud poslal ráznou střelu mezi betony, které však Němec stihl slapnout.

48:00
    Do rázné střely na levém kruhu se přímo položil Brejžek a ušetřil tak práci Sklíbovi.

46:43
    Sklíba je nyní nastřelován několika ranami, ale nepropouští zatím ani jednu.

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 12. Myšák (Havelka, Chmelař), 14. Brejžek (Chmelař, Šíp), 26. Pavlíček (Helt, Šíp), 27. Vaněk (Jícha, Urbánek), 32. Chmelař (Jícha, Březák), 52. Myšák (Chmelař, Havelka) – 3. Kubeš, 6. Schmidmayer (Fencl), 20. Šulek (Farka), 54. Bárta (Kadlec)

HC Litvínov: Sklíba (Havlík) – Brejžek, Macháč, Šíp, Urbánek, Březák "A" – Chmelař, Vébr, Jícha "C", Helt, Vaněk, Pavlíček, Leitner, Myšák, Havelka
    HC Motor České Budějovice: Němec (Klestil) – Stehlík, Kadlec, Kachyňa, Farka, Kubeš, Klinecký, Benda, Svoboda – Bláha "A", Pánek, Schmidmayer, Vráblík, Bárta F., Jiřinec, Šulek, Doktor "C", Bárta J., Fencl, Pospíšil, Mašek

Rozhodčí: Lukáš Místecký, Tomáš Turčan – Jiří Rozlílek, Richard Coubal