Lipt. Mikuláš – Pov. Bystrica 5:1 (kon.) | Michalovce – Trnava 3:2 (kon.) | Prešov – Topoľčany 3:1 (kon.)
Bardejov – Spišská N. Ves 2:3 (po pr.) | Detva – Senica 6:4 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
5:1 (0:1, 3:0, 2:0)
HK 95 Považská Bystrica
sk Pátek 16.01.2015, 17:00 • Zimný štadión Liptovský Mikuláš • 1. liga (SR)

Strelecky síce načali tento zápas hostia, no domáci v ďalšom priebehu dominovali a pripísali si do tabuľky ďalšie tri body. Ďakujem za pozornosť. (19:03:52)

60:00

59:15
    Považská Bystrica – Matej Šugár – dve minúty za podrazenie.

58:14
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Je to už 5:1! Kompas ťahá spoza chrbta puk, ktorý mu tam posiela FRANTIŠEK POLIAČEK.
    Asistencie: Filip Mezovský a Michal Uhrík.

56:46
    PETER BARTÍK pridáva štvrtý gól domácich.
    Asistencia: Martin Trochta.

54:48
    Vzájomné vylúčenie: Liptovský Mikuláš – Ivan Roháč a Považská Bystrica – Slavomír Hriňa – obaja dve minúty za údery.

47:11
    Považania presilovú hru nevyužili, Liptáci stále vedú o dva góly.

Dnešné stretnutie sleduje 710 divákov.

45:11
    Liptovský Mikuláš – Michal Školiak – dve minúty za nedovolené bránenie v hre. Veľká šanca pre Považskú, zahrá si presilovú hru o dvoch hráčov!

44:55
    Liptovský Mikuláš – Filip Mezovský – dve minúty za krosček.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Strely na bránu v druhej tretine 13:5. Celkovo priebežne 27:17.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

38:16
    Liptovský Mikuláš – Erik Nitriansky – dve minúty za podrazenie.

33:49
    Zásluhou MICHALA UHRÍKA Eška odskakuje na rozdiel dvoch gólov!
    Asistencie: Maroš Piatka a František Poliaček.

31:36
    IVAN ROHÁČ využíva presilovku na zvrat zápasu!
    Asistencie: Martin Trochta a Patrik Števuliak.

31:27
    Považská Bystrica – Enriko Kovačič – dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

27:05
    Mladícky tretí útok domácich vyrovnáva! Puk za Kompasa dopravil MICHAL UHRÍK.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Strely na bránu v prvej tretine 14:12.

Dominika Haršáni Handzušová

Branky a nahrávky: 28. Uhrík (Piatka, Poliaček), 32. Roháč (Trochta, Števuliak), 34. Uhrík (Piatka, Poliaček), 57. Bartík (Trochta), 59. Poliaček (Mezovský, Uhrík) – 19. Šugár (Trenčan, Zlocha)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – M. Školiak, Holiga, Nitriansky, Kadlubiak, Mezovský, Janči, Ma. Moravčík – P. Bartík, Ju. Kuric, Macík – Roháč, Trochta, Števuliak – Uhrík, Piatka, Poliaček – Janček, M. Sukeľ.
    HK 95 Považská Bystrica: E. Kompas – Hriňa, Koleda, Pacalaj, Fillo, Klačko, M. Mikuš – Šugár, Jurášek, Ižvolt – P. Ligas, Zlocha ml., M. Trenčan – Rufati, F. Šedivý, Kudlej – Švantner, Kubín, Kovačič.

Rozhodčí: Valach – Drblík, Nosek