PSG – Évian TG 4:2 (kon.) | Rennes – Saint-Étienne 0:0 (kon.) | Marseille – Guingamp 2:1 (kon.)
Olympique Marseille
2:1 (0:0)
EA Guingamp
Neděle 18.01.2015, 21:00 • Stade Vélodrome, Marseille • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je ode mne vše, přeji příjemný zbytek večera. u Ligue1 zas někdy napočtenou. (23:00:55)

Červené karty: 1 – 0

V prvním poločase jsme branku neviděli a prvních 35 minut druhé půle to nevypadlo, že by nějaká branka padla. V posledních deseti minutách však padly hned 3. Nejprve se prosadil Mario Lemina, když Lössl pouze vyrazil míč po hlavičce Mendyho nad sebe. Za dalších 5 minut domácí kopali přímý Kop. Payet pěkně posadil míč na hlavu André-Pierra Gignace a ten rozvlnil síť za hostujícím brankářem podruhé. V poslední minutě ještě fauloval Fanni pronikajícího Beauvueho ve vápně. Domácí hráč musel předčasně pod sprchy. Nabídnutou penaltu proměnil sám Claudio Beauvue.

90+3
    Claudio BEAUVUE - 2:1

90+2
    Guingamp právě vstřelil branku!
    Míč si vzal CLAUDIO BEAUVUE a chladnokrevně nabídnutou šanci proměňuje. Mandanda sice vystihl směr, ale na usměrněný míč nedosáhl.

90+1
    Beauvue padá ve vápně po kontaktu s Fannim, rozhodčí bez váhání vytahuje červenou karu a ukazuje na značku pokutového kopu.
    André-Pierre GIGNAC - 2:0

89
    Marseille právě vstřelilo branku!
    ANDRÉ-PEIRRE GIGNAC si před volným přímým kopem s Payetem domluvil signál, který pak do puntíku splnili. Payet míč nacentroval na penaltu, kde si Gignac naskočil a rozvlnil síť za Lösslem podruhé.

88
    Domácím výsledek vyhovuje, navíc budou kopat další přímý kop.

87
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Florian Thauvin, přichází Baptiste Aloé.

86
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Thibault Giresse, přichází Yannis Salibur.

85
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Younousse Sankharé, přichází Rachid Alioui.
    Mario LEMINA - 1:0

84
    Domácí se štěstím vstřelili branku! Dja Djedjé poslal míč na Gignace, který nedoskočil, ovšem Mendy nabíhající z druhé vlny ano. Lössl jeho hlavičku pouze lízl, tak, že dopadla na hlavu MARIA LEMINY, který usměrnil míč na branku. Sorbon mohl míč vykopnout, ale od jeho špičky kopačky se míč odrazil do sítě.

84
    Giresse odcentroval přes Dja Djedjého, ale to bylo ze strany hostů vše. Domácí zakládají protiútok.

83
    Přímý kop Mandanda vyráží, Lévêque se snažil rychle míč vrátit před branku domácího celku, ale ani tento pokus nebyl z nejlepších a nejpřesnějších.