Přerov – Frýdek-M. 10:1 (kon.) | SHK Hodonín – Opava 3:0 (kon.) | Poruba 2011 – Val. Meziříčí 8:1 (kon.)
Nový Jičín – Vsetín 2:3 (0:1 po s.n.) | SK Karviná – Technika Brno 2:5 (kon.) | Pelhřimov – Mor. Budějovice 4:5 (kon.)
Klatovy – Jindř. Hradec 9:3 (kon.) | Děčín – Jablonec n/N 5:2 (kon.) | Řisuty – Trutnov 7:6 (po pr.)
Tábor – Kobra 4:2 (kon.) | Klášterec nO – Nymburk 3:4 (po pr.) | Žďár n/S – Vrchlabí 0:1 (kon.)
Kolín – Sokolov 2:4 (kon.)
HC Řisuty
7:6 (1:2, 2:4, 3:0 - 1:0)
HC Trutnov
Středa 21.01.2015, 18:002. liga skupina Západ

S konstatováním, že ačkoliv domácí Řisuty prohrávali již o čtyři branky, dokázali se zvednout a v prodloužení rozhodli o své výhře. Přeji vám příjemný zbytek středečního večera. (20:35:02)

64:29
    Řisuty právě vstřelily branku!
    Řisuty dokonávají vynikající obrat půl minuty před koncem prodloužení. Bonusový bod domácím připisuje LADISLAV VLČEK. Asistence: Patrik Machač.

60:01

Řisuty dokázali třetí třetinu vyhrát 3:0 a utkání tak bude muset rozhodnout buď prodloužení, nebo samostatné nájezdy.

60:00

57:48
    Domácí dohnali čtyřbrankové manko a dokázali vyrovnat! O vyrovnání se postaral TOMÁŠ LANDA. Asistence: Filip Bílek, Ladislav Vlček.

52:53
    Domácí jsou na dostřel, k vyrovnání jim chybí jen jeden gól. Pátou branku Řisut přidal JAKUB KRAUS. Asistence: Filip Bílek.

46:33
    Řisuty stahují náskok hostů. Čtvrtou branku domácího celku přidává ONDŘEJ KRPATA, který se prosadil v přesilové hře. Asistence: David Bunda.

40:01

Třetí třetina začne přibližně v 19:42.

40:00

37:06
    Na rozdíl tří branek snižuje PATRIK MACHAČ. Asistence: Šimon Náprstek, Ladislav Vlček.

33:55
    Trutnov právě vstřelil branku!
    Šestou branku Trutnova přidává ONDŘEJ BŘEZINA. Asistence: Martin Kozák.

28:41
    Trutnov vede již o tři branky. O pátý gól se postaral ONDŘEJ BŘEZINA. Asistence: Martin Koutník, Martin Kozák.

23:56
    V přesilové hře se prosazuje hostující LUKÁŠ KARLÍK. Asistence: Jakub Luštinec.

23:13
    Nerozhodný stav ale vydržel pouze minutu a pět vteřin. Vedení opět na stranu Trutnova strhává MARTIN KOUTNÍK. Asistence: Martin Kozák.

22:08
    O vyrovnání domácích Řisut se postaral ŠIMON NÁPRSTEK. Asistence: Patrik Machač.

Tomáš Flégl

Branky a nahrávky: 9. Krpata (Brém, Kraus), 23. Náprstek (Machač), 38. Machač (Náprstek, Vlček), 47. Krpata (Bunda), 53. Kraus (Bílek), 58. Landa (Bílek, Vlček), 65. Vlček (Machač) – 7. Chytráček (Koutník, Šimoníček), 10. Luštinec (Veselý), 24. Koutník (Kozák), 24. Karlík (Luštinec), 29. Březina (Koutník, Kozák), 34. Březina (Kozák)