Minsk – Jokerit 0:0 (*17:30) | Jaroslavl – Dynamo Moskva 0:0 (*17:30) | N.Novgorod – Petrohrad 0:0 (*17:30)
Soči – CSKA Moskva 0:0 (*17:30) | Omsk – Petrohrad 2:3 (kon.) | Barys – Omsk 0:0 (14:30)
Jekatěrinburg – Kazaň 0:0 (14:30) | Čeljabinsk – Novosibirsk 0:0 (14:30) | Ufa – Magnitogorsk 0:0 (14:30)
Jekatěrinburg – Toljatti 1:2 (0:1 po s.n.) | Čeljabinsk – Nižněkamsk 2:3 (kon.) | Minsk – Záhřeb 3:2 (kon.)
CSKA Moskva – Jaroslavl 3:2 (kon.) | Kazaň – Dynamo Moskva 1:4 (kon.) | Minsk – Jokerit 0:0 (17:30)
Jaroslavl – Dynamo Moskva 0:0 (17:30) | N.Novgorod – Petrohrad 0:0 (17:30) | Soči – CSKA Moskva 0:0 (17:30)
Soči – Omsk 0:0 (17:30) | Atlant – HC Slovan 4:3 (kon.)
Atlant Moskevská oblast
4:3 (2:0, 2:3, 0:0)
HC Slovan Bratislava
Úterý 03.02.2015, 17:30 • Arena Mytišči - Ice Palace Mytišči • KHL

V dnešním utkání jsme viděli celkem sedm branek. Atlant se dostal do pohodlného vedení 3:0, ale hráči Slovanu během minuty a půl v průběhu druhé třetiny dokázali vyrovnat. V závěru druhé třetiny rozhodl o vítězství Atlantu Bodrov. (19:42:41)

58:45
    Backlund namazal za bránou Černovovi, ten ale zaváhání brankáře nedokázal využít.

58:01
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:45

57:11
    Další strkanice, tentokrát před Backlundem. Starosta se jal chránit svého brankáře a to se nelíbilo útočníkům. Rozhodčí nechávají hru plynout a zbytečně nevylučují.

56:24
    Surový odhodil Leščenka na led za bránou Atlantu a vznikla z toho menší roztržka, rozhodčí ale nevylučují.

55:45
    Nagy dostává dvě minuty za krosček a oslabuje tak svůj tým.

53:24
    Oba kohouti si posedí pět minut na trestné lavici.

53:24
    Cam Barker a Ťuljapkin se pustili do pěstní výměny názorů. Oba nakonec skončili na ledě a poté i na trestné lavici.

52:03
    Nagy se snaží clonit Engrenovi, ten ho na oplátku od sebe odstrkuje lapačkou.

51:21
    Backlund stáhl přihrávku letící vzduchem svou lapačkou a pokusil se vyslat do rychlého protiútoku svého spoluhráče. Ten však brzy přišel o kotouč.

49:44
    Slovan Bratislava hraje v plném počtu.

49:40
    Střela od modré si na Backlunda nepřišla.

47:44
    Lukáš Kozák je potrestán dvěma minutami za podražení, další šance pro Atlant ke zvýšení jeho náskoku.

47:06
    Hosté drží kotouč za svou brankou a chystají se rozjet útočnou akci.

Miroslav Kučera

Branky a nahrávky: 8. Leščenko (Šmeljov), 15. Babčuk (Novopašin, Bodrov), 27. Černov (Kozlov, Jarullin), 39. Bodrov – 29. Kudrna, 30. Hudáček (Murley), 31. Surový (Barker, Kudrna)

Atlant Moskevská oblast: Engren (Artěmjev) – Korobov, Gilroy, Novopašin, Sorokin, Ťuljapkin, Jarullin, Babčuk – Kozlov, Taratuchin, Černov – Chlopotov, Bodrov, Levickij – Potapov, Leščenko, Šmeljov – Voronin, Juňkov, Pugolovkin – Šiafotdinov.
    HC Slovan Bratislava: Backlund (Godla) – Sersen, Starosta, Štajnoch, Barker, Kozák, Brejčák, Mihálik – Murley, Nagy, Hudáček – Jeglic, Tičar, Netík – Kudrna, Surový, Olvecký – Rehák, Lunter, Šťastný – White.

Rozhodčí: Gamalej, Ščenjov – Aljošin, Něstěrov