Minsk – Jokerit 0:0 (*17:30) | Jaroslavl – Dynamo Moskva 0:0 (*17:30) | N.Novgorod – Petrohrad 0:0 (*17:30)
Soči – CSKA Moskva 0:0 (*17:30) | Omsk – Petrohrad 2:3 (kon.) | Barys – Omsk 0:0 (14:30)
Jekatěrinburg – Kazaň 0:0 (14:30) | Čeljabinsk – Novosibirsk 0:0 (14:30) | Ufa – Magnitogorsk 0:0 (14:30)
Jekatěrinburg – Toljatti 1:2 (0:1 po s.n.) | Čeljabinsk – Nižněkamsk 2:3 (kon.) | Minsk – Záhřeb 3:2 (kon.)
CSKA Moskva – Jaroslavl 3:2 (kon.) | Kazaň – Dynamo Moskva 1:4 (kon.) | Minsk – Jokerit 0:0 (17:30)
Jaroslavl – Dynamo Moskva 0:0 (17:30) | N.Novgorod – Petrohrad 0:0 (17:30) | Soči – CSKA Moskva 0:0 (17:30)
Soči – Omsk 0:0 (17:30) | Atlant – HC Slovan 4:3 (kon.)
HC Dinamo Minsk
3:2 (1:0, 1:0, 1:2)
Medveščak Záhřeb
Úterý 03.02.2015, 17:00 • Minsk Ice Palace • KHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný zbytek úterního večera a někdy příště opět na shledanou. (19:14:43)

Tak to byl pro domácí infarktový závěr. Hosté ve třetí třetině dokázali vyrovnat na 2:2, když se ve 47.minutě trefil Thomas a poté hned v 52.minutě z přesilové hry Leino. Domácí ale dokázali čtyři minuty před koncem utkání vstřelit gól na 3:2, konkrétně Štěpanov a tak dnešní zápas nakonec ubojovali a získávají plný počet bodů do tabulky. Hosté naopak přes velkou snahu ve třetí třetině nakonec odjíždějí s prázdnou.

Střely na branku : 23 – 34
    Vyhrané buly : 20 – 31

60:00

59:37
    Oddechový čas pro hosty.

59:37
    Flood nyní pálil od modré, Haugen však jeho pokus kryje.

58:47
    Hosté hrají v šesti!

57:51
    Domácí se nyní soustředí hlavně na obranou hru a nějak se neženou směrem dopředu.

56:54
    U kotouče jsou nyní hosté a Heeter už kouká ke své střídačce aby mohl opustit branku.
    Andrej STĚPANOV - 3:2

55:55
    Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    Domácí se opět dostávají do vedení! Krajíček vypálil od modré, Heeter kotouč vyrazil vedle sebe kde byli dva hráči domácích, ti nakonec kotouč dokázal posunout k ANDREJI STĚPANOVOVI a ten puk uklízí do odkryté klece! Asistence: Lukáš Krajíček, Paul Szczechura

55:01
    Glumac chtěl nyní překvapit Haugena střelou ze středu kluziště, ten se však překvapit nenechal a kotouč chytá.

54:05
    Pelletier navezl kotouč do útočného pásma, poté však o něj za brankou přišel.

53:30
    Kulakov nahodil kotouč do útočného pásma, tam byl však u něj první jeden z obránců.

52:50
    Segal vypálil od modré tvrdou střelu, Haugen byl však připraven a střelu chytá.
    Ville LEINO - 2:2

51:43
    Medveščak právě vstřelil branku!
    Hosté využívají přesilovou hru a vyrovnávají! Bjorkstrand vypálil z pravého kruhu, Haugen vyrazil kotouč pouze k VILLU LEINOVI a ten už neměl problém zasunout kotouč do odkryté klece. Asistence: Patrick Bjorkstrand

51:31
    Hosté budou hrát přesilovku. Dvě minuty za sekání dostává Krajíček.

50:09
    Wright vypálil z mezikruží, trefil však pouze jednoho z obránců do bruslí.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 8. Bailen (Linglet, Ellison), 28. Stěpanov (Matěruchin, Krajíček), 56. Stěpanov (Krajíček, Szczechura) – 47. Thomas (Segal), 52. Leino (Bjorkstrand)

HC Dinamo Minsk: Haugen (Milčakov) – Krajíček, Goroško, Šinkevič, Bailen, Lisovec, Švarný, Kaznaděj – Linglet, Ellison, Vesce – Matěruchin, Szczechura, Štěpanov – Kulakov, Demkov, Pavlovič – Drozd, Razvadovskij, Kitarov
    Medveščak Záhřeb: Heeter (Owuya) – Flood, Morrisonn, Martinovič, Carle, Popovič, Hutchinson, Kinrade – Segal, Leino, Wright – Thomas, Bjorkstrand, Hedberg – Pelletier, Perkovič, St. Pierre – Kostovič, Glumac, Murray

Rozhodčí: Vasiljev, Ronn – Maitak, Pronskich