Magnitogorsk – CSKA Moskva 1:3 (kon.) | Toljatti – Jekatěrinburg 1:3 (kon.) | Jaroslavl – Vladivostok 0:3 (kon.)
Minsk – Čeljabinsk 2:4 (kon.) | Petrohrad – Kazaň 1:5 (kon.) | Jokerit – Dynamo Moskva 1:2 (kon.)
Atlant – Chanty-Mansijsk 6:1 (kon.) | Viťaz – Chabarovsk 3:2 (kon.)
Jokerit Helsinky
1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
Dynamo Moskva
Pondělí 09.02.2015, 17:30 • Hartwall Arena, Helsinky • KHL

48:37
    A máme tu další vyloučení, tentokráte ovšem na domácí straně. Podruhé v zápase je vyloučen Petr Koukal (JOK), nyní za podražení.

46:54
    Martins Karsums (DMS) je vyloučen, Dinamo bude hrát tedy 54 sekund ve třech.

45:48
    Po souboji u mantinelu je vyloučen Jegor Dugin (DMS) za držení. Jokerit může vyrovnat v přesilové hře. Podaří se?

32:06
    Moses se dostal do velkék šance, byl ovšem faulován a Alexandr Osipov (DMS) tak bude vyloučen na dvě minuty.

19:12
    Petr Koukal (JOK) šel po puku, který měl v moci Višněvskij, nedovoleným způsobem. Dvě minuty za podražení.

13:21
    Žerděv byl na modré čáře podražen a Niklas Hagman (JOK) si za to odpyká dvě trestné minuty. První přesilovku si tedy zahrají i hosté z Moskvy.

09:08
    Dmitrij Višněvskij (DMS) totiž před střetnutím ještě hákoval. Dvě minuty pro moskevského obránce.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 48. Koukal (Gunderson, Omark) – 37. Glazačev (Dugin), 58. Karpov (Dugin)

Jokerit Helsinky: Karlsson (Helenius) – Korpikari, Gunderson, Väänänen, Todd, Ohtamaa, Jaakola – Hagman, Kapanen, Huhtala – Ben-Amor, Wirtanen, Pöysti – Omark, Koukal, Moses – Mäki, Hahl, Rita
    Dynamo Moskva: Lazušin (Jerjomenko) – Robinson, Višněvskij, Jalasvaara, Solovjov, Osipov, Mironov, Budkin – Řerděv, Gorovikov, Daugavinš – Karsums, Cvetkov, Karpov – Mosaljov, Volkov, Kokarev – Glazačev, Dugin, Brjuvkin – Sopin

Rozhodčí: Anisimov, Olenn – Nesterov, Aljošin

Diváci: 13396