Monaco – Rennes 3:1 (kon.) | PSG – Nantes 2:0 (kon.)
AS Monaco
3:1 (2:1)
Stade Rennes
Středa 11.02.2015, 19:00 • Stade Louis II, Monaco (kapacita 18 500 míst) • Francouzský pohár

To je ode mě pro toto utkání vše. Přeji příjemný zbytek středečního večera a u dalších onlajnů napočtenou. (21:07:42)

Domácí Monako si nakonec dokráčelo pro pohodlné vítězství 3:1. Monako si šlo za vítězství už od samého začátku hry, když skóre utkání otevřeli už v deváté minutě zásluhou Toureho. O minutu pozdě přidal další branku Monaka Wallac. Hosté sice ještě zvládli během prvního poločasu zkorigovat skóre na 2:1, zásluhou Henrique, ale to bylo vše na co se zmohli. Monako přidalo ještě jeden přesný zásah ve druhém poločase, kdy se z penalty nemýlil Martial.

AC Monaco FC tak postupuje po přesvědčivém vítězství do dalších bojů Coupe de France.

90+3

90+3
    Poslední šanci utkání si připisuje Matheus, který se dostal k míči po načechraném centru Toulalana, ale nově příchozí hráč trefuje pouze boční síť hostující branky.

90+3
    Monako má míč na kopačkách a posílá jej až k jejich brankáři.

90+1
    Budou se nastavovat tři minuty.

90+1
    Po centru se k míči dostal Carrasco, který v tváří v tvář brankáři Costilovi neuspěl, jeho střela šla těsně nad břevno hostující branky.

90
    Matheus se poroučel k zemi po faulu Danzého, Monako tak bude zahrávat přímí kop ze slibné vzdálenosti.

90
    Po rohu se do zakončení dostal Diagne, který míjí branku Monaka o pořádný kus.

89
    Ntep poslal kolmou přihrávku do pokutového území Monaka, jeho přihrávku odvrací domácí obránci na roh.

88
    Jasné gesto zmaru Toivonena, jehož střela míří vysoko nad domácí branku.

87
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Martial, přichází Matheus.

86
    Ntep se příliš daleko nedostal, neboť byl zastaven obránci Monaka. Hosté však zůstanou u míče, protože budou vhazovat aut.

84
    Slibnou akci Monaka zastavuje ofsajdové postavené Martiala.

80
    Vypadá to, že Monako si v dnešním zápase dokráčí pro vítězství, protože hosté se stále nemohou dostat k míči natož na dostřel domácí branky.

78
    Útočné snažení hostů končí na dalším jejich ofsajdovém postavení.

77
    Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Fernandes, přichází André.

77
    Monako stále kontroluje míč před šestnáctkou hostů, ty si tak nemohou vytvořit žádný finální tlak, aby se pokusili alespoň o snížení.

76
    Nepřesná střela Carrasca míří do zámezí, takže se bude odkopávat od branky Stade Rennais.