Kladno – Liberec 5:0 (kont.) | HC Plzeň – Sparta 7:4 (kon.) | Vítkovice – Třinec 4:6 (kon.)
Zlín – Kometa Brno 2:3 (kon.) | Slavia – Pardubice 2:1 (kon.) | Chomutov – Mladá Boleslav 1:2 (po pr.)
kontumace
Rytíři Kladno
5:0 (3:1, 0:2, 4:2)
Bílí Tygři Liberec
Čtvrtek 12.02.2015, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • DHL Extraliga juniorů

Třetí třetina nám přinesla pořádnou přestřelku, ve které se nakonec můžou radovat domácí Rytíři! Hosté se ve třetí třetině dokázali dostat poprvé v zápase i do vedení, ale domácí výborně odpověděli a nakonec ještě zpečetili výsledek do prázdné sítě těsně před koncem. Domácí si tak připisují první body ve třetí části sezóny, zatímco Bílí Tygři na své první body budou muset ještě počkat. (18:17:17)

60:00

59:09
    Hosté se ještě v poslední minutě snaží o nějaké snížení, ale domácí výborně napadají a nepouštějí je do útočného pásma.

58:46
    Kladno právě vstřelilo branku!
    PATRIK MACHAČ vybojoval kotouč za brankou Liberce, vybruslil si před klec a rozhoduje dnešní utkání! Asistence: Vojtěch Šilhavý.

58:33
    Patrik Machač nastřelil tyčku prázdné liberecké svatyně.

58:17
    Hosté to zkusí v šesti! Stezka zůstává na lavičce.

58:17
    Hosté si vyžádali oddechový čas.

58:07

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:46
    Doležal obětavě zblokoval střelu od modré a domácí se osvobozují.

57:18
    Paločko se pokusil zasunout puk pod Vladaře, ale kladenský gólman byl rychle na ledě.

56:44
    Ordošovu střelu z úhlu si Vladař pohlídal, ale dokázal jen vyrazit. Puk není v jeho moci.

56:27
    Bunda zkušeně namazal kotouč po hrazení a domácí se osvobozují.

56:07
    Schildhabel (KLA) je vyloučen za hru vysokou holí. Huňa se po chvilce na ledu zvedá, vypadá to, že se nejedná o nic vážného.

55:57
    Vladař si připisuje další úspěšný zákrok. Hosté nyní vrhají všechny své síly do útoku.

55:29
    Vladař nyní předváděl v brance gymnastické prvky a nakonec může být rád, že jeden z hostí nedokázal obkroužit branku a zasunout kotouč k tyčce.

55:05
    Po dalším Vladařově zákroku a přidržení puku se vhazuje před kladenskou bránou.

54:51
    Hra se začíná přiostřovat. Nyní si počíhal na Kružíka jeden z hráčů Liberce a oba týmy mají nervy na pochodu!

54:44
    Huňa se pokusil ohrozit Vladaře, ale jeho střela skončila jen na zadním mantinelu.

Filip Ardon

Branky a nahrávky: 3. Zajíc (Kružík, Miura), 17. Doležal (Schildhabel, Janeček), 18. Havlůj (Kružík, Miura), 44. Šilhavý (Machač), 54. Havlůj (Kružík, Miura), 54. Bunda (Doležal, Machač), 59. Machač (Šilhavý) – 16. Paločko (Huňa), 21. Solenský (Lakatoš), 29. Paločko (Huňa), 46. Havlas (Ordoš, Tržický), 47. Beránek (Ordoš, Solenský)

Rytíři Kladno: Vladař (Švihálek) – Větrovec, Potěchin, Bunda "A", Hulcr, Matula, Zajíc – Hajný, Machač, Šilhavý "C", Kaprál, Macháček, Schildhabel, Slánský, Havlůj, Janeček, Doležal, Miura, Kružík
    Bílí Tygři Liberec: Stezka (Skřebský) – Mrázek "C", Šír, Arlt, Beránek, Havlín, Divila, Tržický – Babec, Suska, Huňa, Svoboda, Jedlička, Solenský, Lakatoš, Ordoš, Zachar, Havlas "A", Paločko, Heřmánek

Rozhodčí: Pavlovič – Beneš, Marek